Наказ № 4-217 | 06.09.2016 | Про підготовку та проведення спеціального обєктового тренування цивільного захисту

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2016_4-217.pdf887.12 КБ

Враховуючи існуючий стан суспільно-політичної ситуації в Україні, зростання рівня терористичної та диверсійної загрози у м. Києві та відповідно до Плану підготовки керівного складу, формувань цивільного захисту, робітників та службовців Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут ",
НАКАЗУЮ:

1. 27 жовтня 2016 р. провести спеціальне об'єктове тренування цивільного захисту на тему: "Дії органів управління інститутів, факультетів та структурних підрозділів університету при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій техногенного, природного та соціального характеру ".
2. У процесі тренування перевірити:
реальність плану цивільного захисту університету щодо оповіщення та збору керівного складу, евакуаційної комісії, комісії з надзвичайних ситуацій та особового складу формувань цивільного захисту, за необхідності уточнити та привести його у відповідність до сучасних вимог;
рівень злагодженості керівного складу цивільного захисту університету, особового складу формувань цивільного захисту, працівників університету під час виконання заходів щодо запобігання та реагування на надзвичайні ситуації, відновлення життєдіяльності;
ступінь готовності штабу, інших органів управління до виконання заходів плану розосередження - виходу учасників навчально-виховного процесу в безпечний район, плану розміщення особового складу в захисних спорудах, приміщеннях цокольних поверхів, підвалах у разі виникнення надзвичайних ситуацій;
досконалість організаційно-штатної структури формувань цивільного захисту, їх здатність для самостійного виконання завдань за призначенням, проведення рятувальних та інших невідкладних робіт в разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного, природного та соціального характеру.
3. Загальне керівництво підготовкою до тренування та його проведенням покласти на заступника начальника цивільного захисту університету КИРИЧКА П.О. та начальника штабу цивільного захисту НЕСТЕРЕНКА Ю.В., в інститутах та на факультетах - на начальників цивільного захисту цих підрозділів.
4. До участі у тренуванні залучити:
заступників начальника цивільного захисту університету;
штаб цивільного захисту університету;
начальників цивільного захисту, начальників штабів цивільного захисту інститутів, факультетів та структурних підрозділів;
евакуаційну комісію університету;
комісію з надзвичайних ситуацій університету;
начальників служб цивільного захисту університету;
директора студмістечка, завідуючих гуртожитками та комендантів навчальних корпусів;
аварійно-технічну команду університету;
науково-педагогічних працівників кафедри охорони праці, промислової та цивільної безпеки;
особовий склад формувань цивільного захисту структурних підрозділів.
5. Начальникам цивільного захисту інститутів, факультетів та структурних підрозділів:
до 3 жовтня 2016 року доукомплектувати особовим складом усі органи управління та ланки, що залучаються до тренування (додаток 1, 2);
до 10 жовтня 2016 року перевірити готовність системи зв'язку та оповіщення, уточнити схеми оповіщення керівного складу, членів евакуаційної комісії, надзвичайних ситуацій, командирів формувань цивільного захисту у робочий та не робочий час.
до 3 жовтня 2016 року звірити відомості отримання засобів РХЗ, спеціальних приладів та військово-технічного майна особовим складом формувань цивільного захисту.
6. Начальнику департаменту економіки та фінансів СУББОТІНІЙ Л.Г. передбачити виділення коштів для матеріально-технічного забезпечення тренування у межах Плану розвитку цивільного захисту університету на 2016 р.
7. Керівнику тренування до 15 вересня 2016 р. провести інструктивні заняття з начальниками штабів цивільного захисту інститутів і факультетів університету.
8. До 5 вересня 2016 р. завершити розроблення документів спеціального об'єктового тренування та довести їх до виконавців.
9. Усім учасникам тренування вжити заходів щодо попередження подій, аварій та травм, суворо виконувати вимоги, інструкції із заходів безпеки.
10. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника цивільного захисту університету - проректора з науково-педагогічної роботи (навчально-виховної напрям) КИРИЧКА П.О.

Начальник цивільного захисту університету, Ректор 3. ЗГУРОВСЬКИЙ

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.