Розпорядження № 5-166 | 14.12.2016 | Про впорядкування роботи завідувачів лабораторіями факeльтетів/інстутів та внесення змін до наказу 4-250 від 04.11.2015 року

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2016_5-166.pdf968.63 КБ

З метою визначення функціонального розподілу робіт та підвищення відповідальності працівників за доручену ділянку роботи,
ЗОБОВ'ЯЗУЮ:

1. Ввести в дію типову форму посадової інструкції завідувача лабораторіями факультету /навчально-наукового інституту ( додаток № 1).
2. Визначити, що завідувач лабораторіями факультету/інституту підпорядкований безпосередньо декану факультету/директору інституту, а з адміністративно-господарських питань - проректору з адміністративно-господарської роботи.
3. Начальнику відділу кадрів і архівної справи Андрейчук Л.П. довести цей наказ до відома деканів факультетів/директорів навчально-наукових інститутів, завідувачів лабораторіями факультетів/інститутів та ознайомити з посадовими інструкціями завідувачів лабораторіями факультету/інституту.
4. Викласти п.1.5. Розділу 1 Наказу № 4-250 від 04 листопада 2015 року «Про затвердження в новій редакції Порядку підготовки, підписання та реєстрації наказів НТУУ «КПІ» про встановлення надбавок та доплат та Порядку підготовки, підписання та реєстрації наказів НТУУ «КПІ» про преміювання» в такій редакції:
«1.5. Перевірене подання/заява особи погоджується відповідно до
повноважень:
■ ректором (першим проректором);
■ проректором з наукової роботи для Департаменту науки та інноватики, КПІ-телеком, НТБ та Державного політехнічного музею при
Національному технічному університеті «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»;
■ керівником департаменту, до складу якого входить підрозділ;
■ для підрозділів, що не входять до складу департаментів - першим проректором;
■ для працівників ДАГР та завідуючих лабораторіями факультету/навчально-наукового інституту - проректором з адміністративно-господарської роботи.
5. Деканам факультетів/директорам навчально-наукових інститутів налагодити взаємодію з Департаментом адміністративно-господарської роботи з питань діяльності завідувачів лабораторіями.
6. Контроль за виконанням наказу покласти на проректора Ковальова П.О.
Ректор
М.З. Згуровський

Наказ № 4-250 | 04.11.2015 | Про затвердження в новій редакції Порядку підготовки, підписання та реєстрації наказів про встановлення надбавок та доплат, про преміювання - http://document.kpi.ua/2015_4-250

Середа, Грудень 14, 2016 - 16:00

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.