Розпорядження № 5-62 | 13.04.2016 | Про вибіркові навчальні дисципліни програм підготовки докторів філософії

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2016_5-62.pdf414.77 КБ

З метою забезпечення вибору аспірантами навчальних дисциплін за програмами підготовки докторів філософії у 2016/2017 н.р.

ЗОБОВ'ЯЗУЮ:
1. Завідувачів кафедр, які бажають взяти участь у навчальному процесі за освітньо-науковими програмами (ОНП) підготовки докторів філософії, до 25.04.16 року надіслати до навчально-методичного відділу (metod@kpi.ua) анотації вибіркових навчальних дисциплін на 2016/2017 н.р. Розподіл та обсяг навчальних дисциплін за складовими ОНП наведено у додатку.
2. Завідувачів випускових кафедр до 16.05.16 року надіслати до навчально-методичного відділу (metod@kpi.ua) проекти програм навчальної дисципліни «Методологія наукових досліджень» (за галуззю знань) для проведення конкурсного відбору.
3. Методичну раду розглянути пропозиції щодо наданих навчальних дисциплін за ОНП підготовки докторів філософії та затвердити результати конкурсу програм навчальної дисципліни «Методологія наукових досліджень» (за галуззю знань).
4. Інформаційно-обчислювальний центр забезпечення навчального процесу (Маторіна Т.А.) розмістити анотації ухвалених Методичною радою вибіркових навчальних дисциплін на сайті Департаменту навчальної роботи (http://osvita.kpi.ua).
Перший проректор Ю.І. Якименко

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.