НАКАЗ № 1-199 від 13.06.2017 Про організацію поселення студентів до гуртожитків студмістечка КПІ ім. Ігоря Сікорського на 2017/2018 навчальний рік

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2017_1-199.pdf748.82 КБ

З метою вчасної підготовки до поселення студентів у 2017/2018 навчальному році, ефективного використання житлової площі в гуртожитках, а також створення належних умов для проживання, навчання та відпочинку

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити структурну схему підготовки до поселення іногородніх студентів на 2017/2018 навчальний рік (Додаток № 1).

2. Директорам інститутів, деканам факультетів:
2.1. До 20 червня 2017 року подати на затвердження склади комісій з поселення факультетів/Інститутів проректору з науково-педагогічної роботи (навчально-виховний напрям) Киричку П.О.
2.2. До 30 червня 2017 року провести загальні збори студентів своїх підрозділів у відповідних гуртожитках із залученням органів студентського самоврядування та профбюро факультетів/інститутів з питань поселення та проживання на 2017/2018 навчальний рік та подати копії протоколів проведених загальних зборів до Ради з поселення студентів та аспірантів університету.

3. Розподіл місць у гуртожитках студмістечка на 2017/2018 навчальний рік затвердити відповідно до розпорядження першого проректора Якименка Ю.І.

4. Поселення іногородніх студентів до гуртожитків університету провести в період з 28 серпня до 27 вересня 2017 року, відповідно до «Положення про поселення та проживання в гуртожитках студмістечка НТУУ «КПІ».

5. Начальнику військово-мобілізаційного відділу Паюну В.А. забезпечити прийом на облік студентів 1-го та 5-го курсів і погодити режим роботи райвійськкомату Солом'янського району м. Києва в період поселення.

6. Довести до відома головному лікарю студентської поліклініки Шамардаку М.В. строки поселення студентів до гуртожитків та запропонувати забезпечити в період поселення роботу лікарів для проходження медогляду студентами, які поселяються до гуртожитків.

7. Директору студмістечка Іщенку О.А. підготувати розпорядження про графік роботи паспортистів у період поселення та організувати додаткові робочі місця касирів.

8. Відповідальному секретарю приймальної комісії університету Мураховському С.А. затвердити у проректора Киричка П.О. та організувати належне відпрацювання графіка розсилки відбірковими комісіями факультетів/інститутів запрошень іногороднім студентам, які рекомендовані на поселення до гуртожитків комісіями з поселення факультетів/інститутів.

9. Контроль за виконанням наказу покласти на першого проректора Якименка Ю.І.

Ректор М.З. Згуровський

Середа, Червень 14, 2017 - 12:00

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.