НАКАЗ № 2-153 від 10.07.2017 Про проведення конкурсного відбору проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2017_2-153.pdf1.34 МБ

З метою забезпечення підтримки молодих вчених, для більш широкого залучення їх для вирішення актуальних завдань економіки, суспільства та національної безпеки країни, розвитку технологій, виробництва та інноваційного підприємництва, формування творчого покоління молодих науковців у різних галузях науки, конкурентоздатних на міжнародному ринку праці, та своєчасного надання пропозицій від університету для участі в конкурсі Міністерства освіти і науки України
НАКАЗУЮ:

1. Прийняти до виконання наказ Міністерства освіти і науки України № 983 від 03.07.2017 р. «Про проведення конкурсного відбору проектів наукових досліджень і розробок» (додаток 1 - наказ МОН України).
При проведенні конкурсу керуватися «Положенням про проведення Міністерством освіти і науки України Конкурсу проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, які працюють (навчаються) у вищих навчальних закладах та наукових установах, що належать до сфери управління Міністерства, подальше виконання цих робіт і розробок за рахунок коштів загального фонду державного бюджету та управління ними» затвердженого наказом МОН України від 14.12.2015 р. № 1287 (із змінами, внесеними наказом МОН від 26.04.2017 № 655 «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 14.12.2015 р. № 1287», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 23 травня 2017 року №655/30523).
2. Організаційно-аналітичному відділу НДЧ (О.В. Савич) організувати проведення конкурсу КПІ ім. Ігоря Сікорського наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, які будуть фінансуватися за рахунок коштів загального фонду державного бюджету.
3. Директорам інститутів, деканам факультетів, керівникам наукових структурних підрозділів провести перший етап розгляду запропонованих проектів.
При визначенні тематики досліджень та розробок звернути увагу на пропозиції Міністерства освіти і науки України стосовно спрямованості наукових проектів згідно наказу МОН.
Проекти підготувати відповідно до форм, встановлених міністерством (додаток 2).
4. Вченим радам інститутів, факультетів, наукових підрозділів на конкурсних засадах відібрати проекти для загальноуніверситетського етапу, які за результатами внутрішньої експертизи отримали найвищі оцінки та визнані роботами високого наукового рівня строго дотримуючись затвердженого МОН України положення про конкурс.
5. Керівникам підрозділів подати до організаційно-аналітичиого відділу НДЧ (корп. 1, кімн. 259-а, тел. 454-92-01) з 2 по 4 серпня 2017 p.:
- витяг з протоколу засідання Вченої ради інститутів, факультетів;
- науково-експертні висновки;
- відібрані проекти на нові роботи для реєстрації за встановленою формою в електронному та роздрукованому вигляді ;
- листи підтримки від зацікавлених організацій;
- довідки про виконання господарчих договорів та грантів;
- фінансове обґрунтування;
- інформацію до проекту.
Проекти, які відібрані у підрозділах, оформлюються в єдиній інформаційній системі «Наука в університетах» та роздруковуються безпосередньо у підрозділах.
Науковим керівникам самостійно зареєструватись в єдиній інформаційній системі «Наука в університетах» https://kis.rit.org.ua, https://kis.mon.gov.ua відповідно до інструкції, що надається за посиланням "Дізнатися більше", після реєстрації звернутись до НДЧ КПІ ім. Ігоря Сікорського для активації облікового запису як керівника проекту, після отримання облікового запису здійснювати внесення Інших авторів проекту, а також додання, редагування та друк самого проекту.
6. Науково-дослідній частині (З.В. Кравець) організувати проведення експертизи наукових робіт, поданих на конкурс, до 17 серпня 2017 р.
7. Організаційно-аналітичному відділу НДЧ (О.В. Савич) підготувати та подати до департаменту науково-технічного розвитку МОН України проекти, які в результаті конкурсного відбору отримали найвищі оцінки і рекомендуються Вченою радою до участі в конкурсі на рівні міністерства.
8. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.
Проректор М.Ю. Ільченко

Понеділок, Липень 10, 2017 - 11:45

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.