РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 5-116 | 26.07.2017 | Про затвердження Регламенту управління освітніми проектами із зарубіжними партнерами в КПІ ім. Ігоря Сікорського

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2017_5-116.pdf1.06 МБ

З метою встановлення в КПІ ім. Ігоря Сікорського єдиних принципів і правил управління освітніми проектами із зарубіжними партнерами:

1. Затвердити перелік типів освітніх проектів із зарубіжними партнерами в КПІ ім. Ігоря Сікорського (додаток 1).
2. Затвердити Регламент управління освітніми проектами із зарубіжними партнерами в КПІ ім. Ігоря Сікорського (додаток 2).
3. Керівникам структурних підрозділів забезпечити дотримання затвердженого Регламенту.
4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на проректора з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв'язки) С.І. Сидоренка.
Ректор М.З.Згуровський
Додаток 1 до Розпорядження 5-116 від 26.07.2017 Перелік типів освітніх проектів із зарубіжними партнерами в КПІ ім. Ігоря Сікорського
1. «Підготовче відділення» - спільний освітній проект КПІ ім. Ігоря Сікорського із зарубіжним партнером, який реалізується за типом (схемою) франшизи: шляхом передами університету - партнеру КПІ ім. Ігоря Сікорського права на використання навчальних програм (навчальних технологій) довузівської підготовки КПІ ім. Ігоря Сікорського при продажі освітніх послуг університетом -партнером в країні перебування абітурієнтів з використанням інфраструктури та ресурсів партнера; проектний офіс знаходиться в структурі університета - партнера КПІ ім. Ігоря Сікорського.
2. «Тренінговий центр» - спільний освітній проект КПІ ім. Ігоря Сікорського з компанією - зарубіжним партнером по організації підготовки фахівців, в якій традиції вищої технічної освіти поєднуються із актуальними практичними розробками і рішеннями, затребуваними на ринках:
проект може реалізовуватися:
• на базі КПІ ім. Ігоря Сікорського;
• на базі компанії - зарубіжного партнера (в Україні або закордоном).
3. «Бакалаврат/магістратура» - спільний освітній проект з надання освітніх послуг на базі ВНЗ - зарубіжного партнера за навчальними програмами бакалаврату/магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорського в країні перебування студента.
4. «Мережева освітня програма» - спільний освітній проект з надання освітніх послуг рівня бакалаврат/магістратура в мережевій формі в країні перебування студента на інфраструктурній базі зарубіжних партнерів КПІ ім. Ігоря Сікорського - ВНЗ або/та компанії.
5. «Академічна мобільність викладачів, працівників» - спільний освітній проект, орієнтований на поєднання потенціалу КПІ ім. Ігоря Сікорського із можливостями ВНЗ / компаній - зарубіжних учасників проекту для розвитку співпраці і вирішення тих спільних завдань, які визначаються в ході попередніх переговорів, у форматі академічної мобільності викладачів, працівників.
6. «Спільна освітня структура» - спільний із зарубіжним партнером КПІ ім. Ігоря Сікорського освітній проект з підготовки студентів (слухачів) за спільними освітніми програмами із заснуванням юридичної особи - освітнього закладу в країні перебування партнера - як мети проекту, що забезпечує умови для подальшої спільної освітньої та наукової діяльності.
7. Інші типи освітніх міжнародних проектів - можуть виникати і ідентифікуватися в ході переговорів та під час розгляду міжнародних пропозицій; відповідні рішення приймає Центральна група адміністрування міжнародних пропозицій (наказ від 07.10.2017 № 5-127).

Середа, Липень 26, 2017 - 10:45

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.