РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 5-43 | 21.02.2017 | Про оновлення інформації на сайтах структурних підрозділів

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2017_5-43.pdf351.69 КБ

Враховуючи велику кількість звернень вступників до Приймальної комісії щодо невідповідності інформації на сайтах структурних підрозділів Правилам прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в 2017 році

ПРОПОНУЮ:
1. Деканам факультетів, директорам інститутів терміново до 01.03.2017 р. привести інформацію у розділах, які призначені для вступників, на сайтах структурних підрозділів (факультетів, інститутів, кафедр) у відповідність до Умов прийому до ВНЗ в 2017 р. та Правил прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2017 р.
2. Структура інформаційного наповнення має відповідати структурі відповідної інформації на сайті Приймальної комісії (http://pk.kpi.ua/). а саме:
S Вступ на 1 курс (за сертифікатами ЗНО)
S Вступ на 1 курс (за дипломом молодшого спеціаліста), за наявності набору
S Вступ на 5 курс
S Офіційні документи
S Контакти відбіркової комісії факультету, інституту (телефон гарячої лінії, e-mail).
3. Підрозділ «Офіційні документи» має містити посилання на відповідні файли, які розмішені безпосередньо на сайті Приймальної комісії.
4. Особливу увагу звернути на відповідність Правилам прийому конкурсних предметів в сертифікаті ЗНО. мінімальних балів та вагових коефіцієнтів; можливість вступу за сертифікатами ЗНО 2016 та 2017 pp.; відсутність набору на ОКР «Спеціаліст»; актуалізувати перелік спеціальностей та спеціалізацій та описи до них.
5. В підрозділі «Вступ на 5 курс» видалити неактуальну інформацію попередніх років та передбачити можливість оперативного оновлення (додавання програм вступних випробувань, критеріїв оцінювання тощо).
6. У разі виникнення питань звертатись на електронну адресу pk.kpi.ua. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Приймальної комісії з організаційних питань Можаровського В. М.
Перший проректор Ю.І. Якименко

Середа, Березень 1, 2017 - 00:00

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.