РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 5-58 | 30.03.2017 | Про участь підрозділів університету в роботі Форуму ректорів вищих технічних навчальних закладів України та Республіки Польща та в подальшій реалізації його рекомендацій

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2017_5-58.pdf1.97 МБ
PDF icon 2017_5-58a.pdf231.05 КБ
PDF icon Додаток 1317.37 КБ
PDF icon 2017_5-58a2.pdf169.4 КБ

6-7 квітня 2017 року в Києві в рамках Українсько-Польських днів освіти, науки і інновацій відбудеться Форум ректорів вищих технічних навчальних закладів України та Республіки Польща.
На Форумі будуть обговорені актуальні проблеми інтеграції освіти, науки та інновацій в контексті поглиблення інтернаціоналізації системи вищої технічної освіти України через розширення співпраці вищих технічних навчальних закладів України і Республіки Польщі, Конференції ректорів технічних університетів Польщі та Асоціації ректорів вищих технічних навчальних закладів України.
7-го квітня на Круглих столах за найважливішими напрямами співпраці технічних університетів Республіки Польща і України будуть напрацьовані рекомендації, що мають розглядатися як завдання щодо поглиблення процесів інтернаціоналізації на кожному факультеті, в кожному інституті, на кожній кафедрі КПІ їм. Ігоря Сікорського.

З урахуванням цієї загальної мети

ДОРУЧАЮ:

1. Директорам інститутів, деканам факультетів визначити склад делегацій кожного підрозділу для участі в роботі Круглих столів Форуму згідно додатку 1 та до 4 квітня 2017 року передати координаторам підготовки Круглих столів списки цих делегацій і зареєструвати учасників делегації через сайт www.upc.kpi.ua.

При формуванні делегацій факультетів, інститутів для участі в роботі кожного Круглого столу виходити із необхідності включати до складу делегацій тих працівників керівного складу підрозділів, які в подальшому будуть реалізовувати рекомендації Форуму.

2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

В.о. ректора Ю.І.Якименко

Четвер, Березень 30, 2017 - 12:45 to Субота, Квітень 1, 2017 - 16:45

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.