РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 5-95 | 20.06.2017 | Про поселення студентів та випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського з Луганської, Донецької областей та батьки яких беруть участь в АТО, а також учасників АТО, на літній період 2017 року

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2017_5-95.pdf301.43 КБ

У зв'язку з і складною ситуацією у Донецькій та Луганській областях

ПРОПОНУЮ:

І. Директору студмістечка КПІ ім . Ігоря Сікорського Іщенку О.А. забезпечити поселення студенті в КПІ ім. Ігоря Сікорського з Луганської та Донецької областей та студентів, батьки яких беруть участь в АТО, а також
учасників АТО в літній період 2017 року згідно Положення про оплату за проживання у студентських гуртожитках КПІ ім. Ігоря Сікорського за тарифами навчального процесу у зв'язку зі складною ситуацією в цих регіонах.

2. Випускників-бакалаврів допущених до участі в конкурсному відборі за спеціальностями спеціаліст та магістр із Луганської та Донецької областей, та батьки яких беруть участь в АТО, а також учасників АТО поселити на літній період 2017 року відповідно тарифам навчального процесу.

З. Випускникам-магістрам та спеціалістам із Луганської та Донецької областей та батьки яких беруть участь в АТО, а також учасників АТО дозволити проживання за тарифами навчального процесу до 3 1.07.20 17 року.

4. Поселення здійснювати за поданням проректора з науково-педагогічної роботи Киричка П.О.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на проректора з науково-педагогічної роботи Киричка П.О.

Вівторок, Червень 20, 2017 - 11:45

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.