НАКАЗ № 7-13 | 21.02.2017 | Про створення Департаменту безпеки

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2017_7-13.pdf4.02 МБ

З метою підвищення рівня правопорядку в навчальних корпусах, гуртожитках студмістечка і на території університету, збереження товарно-матеріальних цінностей від протиправних посягань, здійснення охоронних заходів шляхом впровадження сучасних технічних засобів безпеки і контролю, та відповідно до рішення Вченої ради від 13 лютого 2017 року (протокол № 2 від 13 лютого 2017р.),

НАКАЗУЮ:
1. Створити в складі Університету Департамент безпеки.
1.1. Підпорядкувати Департамент безпеки проректору з науково-педагогічної роботи (навчально-виховний напрям) Киричку П.О.
1.2. Покласти керівництво Департаментом безпеки на асистента кафедри АЕС ІТФ ТЕФ Кондратюка В.А.
2. Покласти координацію роботи громадських формувань по охороні громадського порядку на території університету на В.А. Кондратюка.
3. Ліквідувати Відділ охорони Департаменту навчально-виховної роботи з 30 квітня 2017 року.
4. Створити в складі Департаменту безпеки Відділ безпеки інформації та комунікацій, Відділ стаціонарних постів, Відділ пересувних постів та швидкого
реагування, Чергову частину.
5. Виключити зі складу НТО «КПІ-ТЕЛЕКОМ» з 30 квітня 2017 року та включити з 01 травня 2017 року до складу Департаменту безпеки Відділ інформаційних технологій та відеоспостереження.
6. Затвердити Положення про:
6.1. Департамент безпеки (додаток 1);
6.2. Відділ стаціонарних постів (додаток 2);
6.3. Відділ пересувних постів та швидкого реагування (додаток 3);
6.4. Відділ безпеки інформації та комунікацій (додаток 4);
6.5. Відділ інформаційних технологій та відеоспостереження (додаток 5);
6.6. Чергову частину (додаток 6);
7. Затвердити структуру Департаменту безпеки (додаток 7).
8. Начальнику ДЕФ Субботіній Л.Г. та Проректору з науково-педагогічної роботи Киричку П.О. підготувати відповідні зміни до штатного розпису в межах ліміту чисельності та фонду заробітної плати та подати їх на затвердження ректору університету.
9. Кондратюку В.А. розробити графік прийняття об'єктів КПІ ім. Ігоря Сікорського під охорону та здійснити заходи щодо забезпечення охорони об'єктів, що приймаються. Провести співбесіду з Головами координаційних рад корпусів з метою створення оптимальних умов забезпечення охорони.
10. Начальнику ВКАС Андрейчук Л.П. :
10.1. Ознайомити працівників, зазначених у п.10.2 та 10.3, з наказом та здійснити заходи щодо вивільнення працівників згідно чинного законодавства;
10.2. Скоротити згідно розробленого графіку (п.9) за поданням Проректора з науково-педагогічної роботи Киричка П.О. погодженого з Проректором з адміністративно-господарської роботи посади швейцарів господарського відділу Департаменту адміністративно-господарської роботи,
навчальних корпусів, центру культури і мистецтв, адміністративно-господарських корпусів №31, 32 відповідно до чинного законодавства.
10.3. Скоротити з 30 квітня 2017 року посади Відділу Охорони Департаменту навчально-виховної роботи в кількості 175 одиниць:
- начальник відділу - 1 одиниця;
- заступник начальника відділу - начальник служби - 1 одиниця;
- начальник служби - 2 одиниці;
- діловод - 1 одиниця;
- старший табельник- 1 одиниця;
- старший черговий - 4 одиниці;
- черговий посту - 37 одиниць;
- черговий - 128 одиниць.
11. Контроль за виконанням наказу покласти на проректора з науково-педагогічної роботи (навчально-виховний напрям) Киричка П.О.

Ректор М. 3. Згуровський

Неділя, Квітень 30, 2017 - 00:00 to Понеділок, Травень 1, 2017 - 00:00

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.