НАКАЗ № 7-67 від 11.09.2017 Про внесення змін до структури управління КПІ ім. Ігоря Сікорського (питання функціонального підпорядкування та організаційної структури Департаменту перспективного розвитку)

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2017_7-67.pdf3.98 МБ

З метою оптимізації роботи Департаменту перспективного розвитку, в т.ч. об'єктів функціонального підпорядкування та згідно з рішенням Вченої ради від 04 вересня 2017 року (Протокол №8),
НАКАЗУЮ:

§1
1. Визнати такими, що втратили статус подвійного підпорядкування
проректору з науково-педагогічної роботи (перспективний розвиток) Новікову О.М. та проректору з адміністративно-господарської роботи Ковальову П.В. наступні загально-університетські підрозділи:
- Оздоровчий комплекс «Маяк»;
- Спортивно-оздоровчий табір «Політехнік»;
- Студентський військово-спортивний табір «Сосновий»;
- Студентський гірсько-спортивний оздоровчий табір «Глобус»;
- Санаторій-профілакторій;
- Центр студентського харчування;
- Центр фізичного виховання та спорту.
2. Вивести Центр фізичного виховання та спорту з функціонального підпорядковання проректора з адміністративно-господарської роботи Ковальова П.В.
3. Функціонально підпорядкувати проректору з науково-педагогічної роботи (перспективний розвиток) Новікову О.М. наступні загально-університетські підрозділи:
- Оздоровчий комплекс «Маяк»;
- Спортивно-оздоровчий табір «Політехнік»;
- Студентський військово-спортивний табір «Сосновий»;
- Студентський гірсько-спортивний оздоровчий табір «Глобус»;
- Санаторій-профілакторій;
- Центр студентського харчування;
- Центр фізичного виховання та спорту.
4. Визнати п.З Наказу №4-591 від 26 листопада 2014 року та п.1 Наказу №4-169 від 06 липня 2016 року такими, що втратили чинність.
§2
1. Створити у складі Департаменту перспективного розвитку Управління
інформатизації.
2. Перейменувати Службу захисту інформації у Відділ захисту інформації.
3. Включити до складу Управління інформатизації Департаменту перспективного розвитку:
- Відділ інформатизації;
- Відділ захисту інформації;
- Відділ супроводження порталу університету;
- Відділ інформаційного супроводження документів про вищу освіту.
4. Проректору з науково-педагогічної роботи Новікову О.М. до 20 вересня 2017 року подати на затвердження ректору положення про Управління інформатизації.
§з
1. Перейменувати Управління програм перспективного розвитку та соціального забезпечення в Управління перспективного розвитку та соціального забезпечення.
2. Включити до складу Управління перспективного розвитку та соціального забезпечення наступні відділи: Відділ програм перспективного розвитку, Відділ військової та спеціалізованої освіти, Відділ профорієнтаційної роботи з молоддю, Відділ контролю використання площ університету, Відділ соціального забезпечення.
§4
1. Затвердити нову структуру Департаменту адміністративно-господарської
роботи (Додаток 1) та Департаменту перспективного розвитку (Додаток 2).
2. Начальнику Відділу кадрів та архівної справи Андрейчук Л.П. довести даний наказ до відома працівників Департаменту перспективного розвитку та Департаменту адміністративно-господарської роботи.
3. До 10 вересня 2017 року начальнику Департаменту економіки та фінансів Субботіній Л.Г. підготувати відповідні зміни до штатного розпису Університету, без
зміни штатної чисельності працівників, з урахуванням змін організаційної структури Університету та подати їх на затвердження ректору Університету.
4. Внести зміни та затвердити в новій редакції функціональні обов'язки керівного складу Університету (Додаток 3), затверджених наказом №1-220 від 29 вересня 2012 року зі змінами та доповненнями.
5. Контроль за виконанням наказу покласти на проректора з науково-педагогічної роботи (перспективний розвиток) Новікова О.М. в частині, що стосується зміни організаційної структури Департаменту перспективного розвитку, в частині затвердження змін функціональних обов'язків керівного складу Університету залишаю за собою.
Ректор М.З. Згуровський

Понеділок, Вересень 11, 2017 - 11:45

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.