НАКАЗ № 1-108 від 19.03.2018 Про проведення Тринадцятої міжнародної студентської олімпіади з програмування імені С.О. Лебедєва - В.М. Глушкова «KPI-OPEN»

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2018_1-108.pdf2.12 МБ

З метою посилення міжнародної співпраці і контактів серед студентів України та закордонних університетів, сприяння підвищенню рівня підготовки фахівців з програмування,

НАКАЗУЮ:

1. Провести Тринадцяту міжнародну студентську олімпіаду з програмування імені CO. Лебедєва - В.М. Глушкова «KPI-OPEN» (далі Олімпіада) у період з 02 липня по 07 липня 2018 року.

2. Олімпіаду провести на базі фізико-технічного інституту (в.о. директора Литвинова Т.В.), інституту прикладного системного аналізу (заступник директора Романенко В.Д.), факультету інформатики та обчислювальної техніки (декан Павлов О.А.), факультету прикладної математики (декан Дичка І.А,).

3. Затвердити склад організаційного комітету Олімпіади (Додаток 1).

4. Затвердити склад журі Олімпіади (Додаток 2).

5. Затвердити склад апеляційної комісії Олімпіади (Додаток 3).

6. Затвердити кошторис Олімпіади (Додаток 4).

7. Затвердити положення про робочі групи Олімпіади (Додаток 5).

8. Затвердити програму Олімпіади (Додаток 6).

9. Проректору Киричку П.О. спільно з організаційним комітетом у термін до 20.04.2018 року підготувати інформаційне повідомлення та забезпечити інформування ВНЗ України та університетів-партнерів за кордоном про терміни та умови проведення Олімпіади.

10. В.о. директора ФТІ Литвиновій Т.В. згідно додатку №5 пункту 1 та декану ФЛ Саєнко Н.С. згідно додатку №5 пункту 2 здійснити необхідну підготовку щодо організації розробки завдань (задачі у кількості 14 штук) для учасників, методичних роз'яснень, інформаційного забезпечення проведення Олімпіади.

11.Організаційному комітету провести захід відповідно до затвердженої програми Олімпіади.

12.Організаційному комітету здійснити необхідну підготовку щодо організації технічного забезпечення проведення Олімпіади (відповідальні -в.о. директора ФТІ Литвинова Т.В., заступник директора ІПСА Романенко В.Д., декан ФІОТ Павлов О.А., декан ФПМ Дичка І.А. згідно додатку 5).

13.Директору студмістечка Іщенку О.А. здійснити необхідні заходи щодо поселення учасників Олімпіади та надати на безоплатній основі Мале спортивне ядро з освітленням для проведення Чемпіонату з міні-футболу
серед учасників Олімпіади.

14.Директору ЦСХ Гурко Ю.М. забезпечити харчування для учасників Олімпіади.

15.Головному бухгалтеру СубботІнІй Л.Г. здійснити фінансування заходу відповідно до кошторису Олімпіади за рахунок коштів університету.

16.Керівнику центру інформатизації НТО «КПІ-Телеком» Кучернюку П.В. забезпечити ресурси для стабільного функціонування інформаційної системи управління змаганнями у штатному режимі.

17.Начальнику відділу технічних засобів навчання Лазаренку В.В. забезпечити технічний супровід Олімпіади.

18.Проректору Ковальову П.В. забезпечити безперебійну роботу системи електропостачання в корпусах №1, 11, 15, 18 на час проведення Олімпіади
(з 02 по 07 липня 2018 року).

19.Контроль за виконанням наказу покласти на проректора з науково-педагогічної роботи Киричка П.О.

Ректор М.З. Згуровський

Понеділок, Липень 2, 2018 - 08:15 to Субота, Липень 7, 2018 - 16:15

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.