РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 5-156 від 15.08.2018 Щодо дотримання чинного законодавства при наданні щорічних відпусток в КПІ ім. Ігоря Сікорського

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2018_5-156.pdf450.2 КБ

У зв'язку з проведенням перевірки дотримання трудового законодавств та за результатами вибіркових перевірок виконання графіків відпусток працівниками структурних підрозділів КПІ імені Ігоря Сікорського,
ЗОБОВ'ЯЗУЮ:

1. Керівників структурних підрозділів КПІ ім. Ігоря Сікорського в термін до 10 вересня 2018 року:
1.1. Надати письмові пояснення начальнику Відділу кадрів та архівної справи (далі - ВКАС) Андрейчук Л.П. щодо випадків порушень графіків відпусток працівниками підпорядкованих підрозділів (по кожному випадку окремо);
1.2. Організувати отримання у старших інспекторів ВКАС інформації щодо працівників, які мають невикористані відпустки (крім поточних) та кількість днів невикористаних відпусток.
1.3. Підготувати та надати графіки відпусток працівників, які мають невикористані відпустки за період роботи до 2017 року (включно) з умовою оформлення відпустки в поточному році.
1.4. В разі виробничої потреби в присутності працівника на робочому місці готується та подається клопотання на ім'я начальника ВКАС Андрейчук Л.П. з обґрунтуванням та поясненням невикористання відпустки таким працівником в поточних періодах.
1.5. Забезпечити дотримання графіку відпусток на 2018 рік та про кожен випадок його порушення письмово повідомляти начальника ВКАС.
1.6. Врахувати, що Постановою КМУ «Про роботу за сумісництвом працівників державних підприємств, установ та організацій» від 3 квітня 1993 р. № 245 встановлено, що відпустка на роботі за сумісництвом надається одночасно з відпусткою за основним місцем роботи.
2. Начальнику ВКАС Андрейчук Л.П.:
2.1. Підготувати та надати керівникам структурних підрозділів списки працівників підпорядкованих підрозділів, які мають невикористані відпустки;
2.2. Здійснити контроль за своєчасним поданням графіків відпусток працівників зазначених в п.1.3. цього розпорядження;
2.3. Здійснювати аналіз повідомлень та клопотань керівників структурних підрозділів (п.1.3., п.1.4.) з метою недопущення в майбутньому порушень вимог трудового законодавства.
2.4. Забезпечити внесення інформації щодо відпусток працівників до програми «Кадри».
3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти па проректорів за напрямами роботи, керуючого справами та керівників структурних підрозділів Університету.

Перший проректор Ю.І. Якименко

Середа, Серпень 15, 2018 - 17:00 to Понеділок, Вересень 10, 2018 - 17:00

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.