НАКАЗ № 1-296 від 28.09.2018 Про поліпшення стану умов і безпеки праці в новому 2018-2019 навчальному році

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2018_1-296.pdf666.75 КБ

Робота з охорони праці у 2018 навчальному році планується і проводиться відділом охорони праці спільно з структурними підрозділами Університету відповідно до основних вимог Закону України «Про охорону праці» та чинних нормативно-правових актів з цього питання.
Здійснені заходи, які дозволили у поточному році уникнути нещасних випадків, пов'язаних з виробництвом, а також суттєво зменшити кількість випадків у невиробничій сфері.
Проте не в повній мірі вирішуються питання з охорони праці за зверненнями керівників структурних підрозділів:
- відділу з питань інтелектуальної власності та комерціалізації наукових розробок, видавництва «Політехніка», кафедри автоматики та управління в технічних системах ФІОТ, ФБМІ, ФТІ (корпус 11), ХТФ, ІТС.
З метою усунення ризиків для життя та здоров'я працівників, підвищення рівня ефективної роботи, створення здорових та безпечних умов праці в новому навчальному році
НАКАЗУЮ:
Деканам факультетів, директорам інститутів, керівникам структурних підрозділів згідно чинних нормативно-правових актів взяти під особисту відповідальність та контроль виконання вимог законодавства з охорони праці.
1. У своїй роботі керуватися наказом ректора від 01.06.2010 року № 1-111 «Про затвердження Порядку організації роботи з охорони праці учасників навчаньно-виховного процесу в НТУУ «КПІ».
2. Проаналізувати стан охорони праці в підрозділах до 31.10.2018 року, посилити роботу з профілактики виробничого та побутового травматизму та вжити додаткових заходів щодо контролю за створенням здорових та безпечних умов праці і навчання.
3. Провести спеціальне навчання з працівниками, зайнятими на роботах з підвищеною небезпекою, та оформити необхідні документи на допуск до роботи у першому кварталі 2019 року відповідно до вимог ст. 18 Закону України «Про охорону праці».
4. Перевірити та переглянути інструкції з охорони праці по видам робіт на робочих місцях. Термін виконання - 01.11.2018 р. Періодичність перегляду інструкцій з охорони праці для професій або видів робіт з підвищеною небезпекою - один раз на три роки, для всіх інших категорій працюючих - один раз на п'ять років.
5. Заборонити прийом на роботу з підвищеною небезпекою працівників, які не мають посвідчень про навчання та довідок попереднього медичного огляду.
6. Головам координаційних рад навчальних корпусів та гуртожитків в термін до 31.10.2018 р. організувати перевірку стану сходових маршів, огорож, рівень освітленості на відповідність вимогам охорони праці та при необхідності провести ремонт, а також наявність затверджених в установленому порядку схем евакуації співробітників та студентів під час виникнення надзвичайних ситуацій.
7. Начальнику відділу охорони праці організувати:
- надання методичної допомоги відповідальним особам з охорони праці факультетів, інститутів, структурних підрозділів у створенні безпечних умов праці;
- цілеспрямовану роботу щодо здійснення перевірок стану охорони праці в структурних підрозділах університету за участю відповідальних осіб з охорони праці, голів профбюро (за згодою) на факультетах, в інститутах та структурних підрозділах університету;
- проведення інформаційно-консультативних зустрічей з питань охорони праці з працівниками кафедр факультетів та інститутів;
- проведення тематичних заходів з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності із студентами та працівниками факультетів, інститутів та структурних підрозділів.
8. Загальному відділу наказ довести до відома керівників структурних підрозділів.

Проректор О.М.Новіков

П'ятниця, Вересень 28, 2018 - 16:45

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.