НАКАЗ № 1-314 від 16.10.2018 Про закріплення спеціальностей та освітніх програм за кафедрами КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2018/2019 навчальному році

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2018_1-314.pdf2.39 МБ

Для проведення навчального процесу з підготовки фахівців з вищою освітою - здобувачів ступенів бакалавра і магістра за освітніми програмами та спеціальностями Переліку - 2015, забезпечення високої якості освітньої діяльності в університеті та на виконання рішення Вченої ради університету
НАКАЗУЮ:

1. Затвердити назви освітніх програм (спеціалізацій) за спеціальностями Переліку-2015, за якими здійснюватиметься підготовка фахівців -здобувачів вищої освіти ступенів бакалавр І магістр в університеті.
2. Закріпити спеціальності, освітні програми та ліцензовані обсяги прийому за інститутами, факультетами і кафедрами згідно з Додатком.
3. Директорам інститутів, деканам факультетів, завідувачам кафедр усі необхідні документи з організації, проведення та ресурсного забезпечення (кадрового, матеріально-технічного, навчально-методичного, інформаційного тощо) навчального процесу привести у відповідність до нормативних документів МОН України, рішень Методичної та Вченої рад університету, Ліцензійних умов (Постанова КМУ від 10.05.2018 р. № 347) та Державних вимог до акредитації.
4. Контроль за виконанням наказу покласти на першого проректора Якименка Ю.І.

Ректор М.З.Згуровський

Вівторок, Жовтень 16, 2018 - 17:30

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.