НАКАЗ № 1-399 від 27.12.2018 Про організацію та проведення колективних переговорів та укладання колективного договору КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2019 році

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2018_1-399.pdf1.03 МБ

Відповідно до законів України «Про колективні договори і угоди» та «Про вищу освіту», Галузевої угоди між Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України та письмового повідомлення первинних профспілкових організацій працівників та студентів університету (лист від 11 грудня 2018 року).

НАКАЗУЮ:

1. Розпочати колективні переговори з перевірки виконання колективного договору за період з квітня 2018 р. по квітень 2019 р. та укладення колективного договору на наступний період.
2. Сформувати робочу комісію для ведення колективних переговорів щодо перевірки виконання колективного договору за період з квітня 2018 р. по квітень 2019 р та укладення колективного договору на наступний період у складі 20 осіб з рівним представництвом від сторін.
2.1. За рішенням профкому первинної профспілкової організації працівників (протокол № 9-18 від 29.11.2018 р.) та профкому первинної профспілкової організації студентів (протокол № 82 від 29.11.2018 р.) включити до складу комісії 10 представників профспілкової сторони:
- Корсаков В.О. - заст. голови профкому, завідувач лабораторіями ПБФ;
- Шейко О.І. - заст. голови профкому, доцент ІФФ;
- Бобін Б.О. - голова комісії профкому, інженер 1 категорії ЗФ;
- Кравець З.В. - заст. голови комісії профкому, начальник відділу НДЧ Університету;
- Кузь О.П. - голова профбюро, старший викладач ФМФ;
- Кожемяченко О.О. голова комісії профкому, старший викладач ФММ;
- Гриненко К.М. - заст. голови комісії профкому, нач. соціального відділу Університету, доцент ІФФ;
- Кулик Г.М. - голова профбюро, доцент ФМФ;
- Веремійчук Ю.А. - член комісії профкому, старший викладач ІЕЕ;
- Степанюк І.В. - заст. голови профкому студентів.
2.2. Включити до складу комісії 10 представників адміністрації Університету:
- Якименко Ю.І. - перший проректор;
- Новіков О.М. - проректор з науково-педагогічної роботи (перспективний розвиток);
- Цимбаленко Я. Ю. - керуючий справами;
- Гожій С.П. - заступник першого проректора;
- Боліева О.І. - заступник начальника ДЕФ;
- Андрейчук Л.П. - начальник відділу кадрів та архівної справи;
- Огінський С.А. - помічник ректора;
- Васильченко В.О. - головний енергетик;
- Іщенко О. А. - директор студмістечка;
- Меншикова Л.Л. - провідний юрисконсульт. 2.3. При розгляді питань студентської частини Колективного договору
доповнити склад комісії двома представниками Координаційної ради по роботі зі студентськими організаціями КПІ ім. Ігоря Сікорського:
- Гайдаш В.Д. (за згодою) - голова студентської ради;
- Гаврушкевич А.Ю. (за згодою) - голова профкому студентів.
3. Проректору з науково-педагогічної роботи Киричку П.О. забезпечити необхідні умови для ефективної роботи Координаційних рад студентських організацій під час напрацювання пропозицій студентів (курсантів) та студентських організації щодо виконання положень Колективного договору за період з квітня 2018 р. по квітень 2019 p., в частині, що стосується студентів (курсантів), а також підготовки студентського розділу Колективного договору на наступний період.
4. Визначити:
4.1. місцем проведення засідань робочої комісії затвердити кімнату № 155 корпусу №1.
4.2. днем засідання робочої комісії кожен вівторок з 15.00 години.
5. Перше засідання робочої комісії провести до 31 січня 2019 р. з рекомендованим порядком денним:
- обрання керівних органів робочої комісії;
- затвердження порядку (регламенту) засідань робочої комісії;
- затвердження структури проекту колективного договору на наступний період;
- затвердження графіку підготовки розділів проекту колективного договору. І
6. Підготовлений робочою комісією проект колективного договору внести на обговорення сторін переговорів до 02 квітня 2019 року.
7. Провести конференцію трудового колективу університету до 26 квітня 2019 року.
8. На період ведення колективних переговорів звільнити від основної роботи зі збереженням середнього заробітку членів робочої комісії, зазначених у п. 2 цього Наказу.
9. Керівникам відповідних відділів та служб надавати членам робочої комісії від профспілкової сторони інформацію, необхідну для ведення колективних переговорів.
10. Начальнику Департаменту економіки і фінансів - головному бухгалтеру Університету Л.Г.Субботіній до 29.03.2019 р. підготувати та опублікувати звіти про надходження та використання бюджетних коштів (загальний та спеціальний фонди) університету за 2018 рік.
11. Керівникам та головам профспілкових бюро працівників підрозділів Університету у період з 25 березня по 05 квітня 2019 року забезпечити організацію та проведення конференцій (зборів) трудових колективів підрозділів, на яких:
заслухати звіт керівника факультету/навчально-наукового
інституту/підрозділу та дати оцінку його роботи. Звіти в електронному вигляді подати до профспілкового комітету працівників до 14 квітня 2019 р.
- заслухати звіти керівника та голів профспілкових бюро працівників та студентів про виконання колективного договору факультету/навчально-наукового інституту/підрозділу за попередній період;
затвердити колективний договір факультету/навчально-наукового інституту/підрозділу;
- провести громадське обговорення та висунути делегатів на конференцію трудового колективу університету. Протоколи конференцій (зборів) у паперовому та електронному вигляді подати до профспілкового комітету працівників до 12 квітня 2019 р.
12. Керуючому справами КПІ ім. Ігоря Сікорського, керівнику служби супроводження протокольних заходів, директору видавництва «Політехніка» забезпечити організаційне та матеріально-технічне забезпечення засідань робочої комісії (підготовка приміщення, друк та тиражування матеріалів тощо). Головному редактору газети «Київський політехнік» забезпечити друк проекту Колективного договору в номері газети, що передує даті проведення конференції трудового колективу університету. До 02 квітня 2019 р. керівнику Департаменту перспективного розвитку забезпечити оприлюднення проекту Колективного договору на інтернет-ресурсах Університету.
13. За попередньою заявкою первинних профспілкових організацій працівників та студентів надавати облаштоване приміщення для проведення (у робочий час) нарад та зборів працівників, студентів, їх представників для обговорення проекту колективного договору й формування вимог та пропозиції.
14. Керуючому справами Університету забезпечити тиражувати ухваленого колективного договору у кількості 250 друкованих примірників.
Ректор
М.З. Згуровський

Четвер, Грудень 27, 2018 - 16:30

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.