НАКАЗ № 1-71 23.02.2018 Про організацію відбору громадян для проходження військової підготовки у 2018 році

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2018_1-71.pdf1.48 МБ

Відповідно до Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу», Постанови Кабінету Міністрів України від 01.02.2012 № 48 «Про затвердження Порядку проведення військової підготовки громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу», наказу Міністерства освіти України та Міністерства оборони України від 15.08.2013 № 1190/560 «Про затвердження Положення про військові навчальні підрозділи вищих навчальних закладів», наказу Міністерства оборони України та Міністерства освіти і науки України від 14.12.2015 № 719/1289 «Про затвердження Інструкції про організацію військової підготовки громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу»,
НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Правила прийому на навчання громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу па Кафедрі військової підготовки Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» у 2018 році. Додаток 1 (далі Правила).
2. Створити відбіркову комісію для проведення конкурсного відбору громадян України для навчання за програмою підготовки офіцерів запас) у складі:
Голова відбіркової комісії - завідувач кафедри військової підготовки Царенок О.О.
Заступник голови відбіркової комісії заступник завідувача кафедри з ННР-ННЧ Лоза О.М.
Секретар відбіркової комісії Інженер І категорії Чванова О.І.
2.1 Підкомісія з оцінки рівня успішності навчання, допризовної підготовки громадян та індивідуальної підготовки військовослужбовців:
Голова підкомісії: Голова предметно-методичної комісії тактики
доцент Чванов С.Ю.
Члени комісії:
старший викладач ПМК тактики Рясний B.C.;
викладач ПМК тактики Андреєв П.І.;
викладач ПМК тактики Гаврилюк І.І.;
викладач ПМК тактики Теплюк А.Г.; 2.2 Підкомісія з професійного психологічного відбору:
Голова підкомісії - доцент ПМК загальновійськових дисциплін Власов В.О.;
Члени підкомісії:
старший викладач ПМК загальновійськових дисциплін Стукам C.O. ;
методист І категорії Громакова І.А.

2.3 Підкомісія з оцінки рівня фізичної підготовки: Голова підкомісії - голова ПМК загальновійськових дисциплін доцент Білошицький В.І.
Члени підкомісії:
викладач ПМК загальновійськових дисциплін Канюка О.Ф.;
викладач ПМК загальновійськових дисциплін Бех C.M.;
викладач ПМК загальновійськових дисциплін Пузирьов М.О.;
викладач ПМК загальновійськових дисциплін Рощенко С.В.

3. Для розгляду апеляцій громадян за результатами конкурсного відбору призначити апеляційну комісію у складі:
Голова комісії - доцент ПМК БЗОВ І ІПО СВ Деджироламо Ю.О.
Члени комісії:
викладач ПМК БЗОВ ППО СВ Семерій А.Ф.
викладач ПМК тактики Ткаченко Ю.М.;
4. В період з 2 квітня по 31 липня 2018 року конкурсній комісії провести конкурсний відбір громадян України, які виявили бажання навчатися за програмою підготовки офіцерів запасу у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» за рахунок коштів, які надходять від фізичних осіб, як плата за послуги у галузі вищої освіти, пов'язані з військовою підготовкою (за контрактом).
4. Завідувачу кафедри військової підготовки Царенку О.О.: організувати інформування громадян України про строки та порядок прийому документів і проведення конкурсного відбору громадян для проходження військової підготовки шляхом розміщення на інформаційних стендах приймальної комісії та на веб-сторінці КПІ ім. Ігоря Сікорського.
5. Надати вищим навчальним закладам, з якими укладено договір про організацію військової підготовки здобувачів вищої освіти за програмою підготовки офіцерів запасу, інформацію про строки та порядок прийому документів і проведення конкурсного відбору громадян для проходження ВІЙСЬКОВОЇ ПІДГОТОВКИ.
6. Завідувачу кафедри військової підготовки Царенку О.О. протягом двох тижнів з дня видання наказу про зарахування, укласти контракти про військову підготовку громадян.
7. Відповідальність за організацію і проведення конкурсного відбору та контроль за виконанням членами комісій своїх обов'язків покласти па завідувача кафедри військової підготовки Царенка О.О.
8. Директорам інститутів та деканам факультетів визначити відповідальних осіб (із числа заступників) по взаємодії із кафедрою військової підготовки та організувати прийом документів від здобувачів вищої освіти, які виявили бажання проходити військову підготовку відповідно до Правил.
9. Контроль за виконанням наказу покласти на проректора з науково-педагогічної роботи (перспективний розвиток) Новікова О.М.

Ректор М.3.Згуровський

П'ятниця, Лютий 23, 2018 - 11:15

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.