Розпорядження № 5-168 від 17.09.2018 Про створення робочої групи на підставі результатів домовленостей, досягнутих під час зустрічі ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського М.З. Згуровського із Й.В. Надзвичайним і Повноважним Послом КНР в Україні П. Ду Веєм

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2018_5-168.pdf575.65 КБ

На підставі результатів домовленостей, досягнутих під час зустрічі ректора КПІ ім. Ігоря СІкорського М.З. Згуровського із Й.В. Надзвичайним і Повноважним Послом КНР в Україні п. Ду Веєм:
ПРОПОНУЮ:

1. Створити робочу групу по підготовці пропозицій до проекту «Комплексна програма співпраці КПІ ім. Ігоря СІкорського з освітньою, науковою та інноваційною сферами Китаю на новому етапі» (Програма).

2. Склад робочої групи затвердити (Додаток 1).

3. Робочій групі в термін до 19 вересня 2018 р. Інтегрувати пропозиції Департаментів навчальної роботи, науки та інноватики, навчально-виховної роботи, перспективного розвитку, міжнародного співробітництва до проекту Програми, підготувати і здійснити її обговорення з Посольством КНР в Україні.

4. Робочій групі при формуванні проекту Програми виходити із засад політики КПІ ім. Ігоря СІкорського в співпраці із партнерами в КНР, зокрема:
- відбирати для реалізації міжнародні пропозиції, які мають інвестиційну привабливість для КПІ (створення лабораторій - в кампусі КПІ;
- оплата праці вчених КПІ на замовлення зарубіжних університетів, фірм, підприємств - за рахунок коштів, що перераховуються замовниками на рахунки КПІ в банківських установах в Києві;
- дотримання принципу закріплення прав на створювані об'єкти інтелектуальної власності в співвідношенні 50:50 (в рівних долях - кожній стороні) та ін., визначених Вченою радою університету.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на проректора з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв'язки) С.І. Сидоренка.

Ректор М.З. Згуровський

Понеділок, Вересень 17, 2018 - 17:15

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.