РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 5-191 від 23.11.2018 Про реалізацію студентських проектів КПІ ім. Ігоря Сікорського, які перемогли в Громадському бюджеті міста Києва

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2018_5-191.pdf351.62 КБ

З метою ефективного впровадження сучасних інноваційних форм навчання та розвитку матеріально-технічної бази Університету,

ЗОБОВ'ЯЗУЮ:

1. Авторам проектів спільно з в.о. проректора з АГР та проректором з науково-педагогічної роботи (навчально-виховний напрям) до 01 грудня 2018 року розробити кошторис витрат на ремонт приміщень, в яких будуть розміщені студентські проекти.
2. Керівникам структурних підрозділів університету: директору ВПІ Киричок Т.Ю., декану ФЕЛ Жуйкову В.Я., декану РТФ Антипенку Р.В., директору студмістечка Іщенку О.А., директору бібліотеки Бруй О.М. та директору ЦФВС Бригинцю Р.В., включити кошторис витрат відповідних студентських проектів до бюджету підрозділу на 2019 рік.
3. Керівнику Департаменту безпеки провести аналіз доступності до приміщень, в яких будуть розміщені студентські проекти, та встановити камери відеоспостереження за рахунок коштів відповідного структурного підрозділу університету для забезпечення збереження матеріально-технічної бази Університету.
4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на проректора з науково-педагогічної роботи (навчально-виховний напрям) П.О. Киричка.

Ректор М.3.Згуровський

П'ятниця, Листопад 23, 2018 - 11:45 to Субота, Грудень 1, 2018 - 11:45

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.