РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 5-46 від 27.03.2018 Про оновлення інформації на сайтах структурних підрозділів.

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2018_5-46.pdf400.61 КБ

Враховуючи велику кількість звернень вступників до Приймальної комісії щодо невідповідності інформації на сайтах структурних підрозділів Правилам прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в 2018 році,

ПРОПОНУЮ:

1. Деканам факультетів, директорам інститутів у термін до 05.04.2018 р. забезпечити оновлення інформації у розділах, які призначені для вступників, на сайтах структурних підрозділів (факультетів, інститутів, кафедр) відповідно до Умов прийому до закладів вищої освіти в 2018 р. та Правил прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2018 р.
2. Структура інформаційного наповнення має відповідати структурі відповідної інформації на сайті Приймальної комісії (http://pk.kpi.ua/), а саме:
- Вступ на 1 курс (за сертифікатами ЗНО)
- Вступ на 1 курс (за дипломом молодшого спеціаліста), за наявності набору S Вступ на 5 курс / Офіційні документи
- Контакти відбіркової комісії факультету, інституту (телефон гарячої лінії, e-mail, соціальні мережі, месенджери).
3. Підрозділ «Офіційні документи» має містити посилання на відповідні файли, які розміщені безпосередньо на сайті Приймальної комісії.
4. Особливу увагу звернути на відповідність Правилам прийому конкурсних предметів в сертифікаті ЗНО, мінімальних балів та вагових коефіцієнтів; можливість вступу за сертифікатами ЗНО 2016, 2017 та 2018 pp. (іноземна мова тільки 2018 року); відсутність набору на ОКР «Спеціаліст»; актуалізувати перелік спеціальностей, освітніх програм та спеціалізацій та описи до них.
5. В підрозділі «Вступ на 5 курс» видалити неактуальну інформацію попередніх років та передбачити можливість оперативного оновлення (додавання програм вступних випробувань, критеріїв оцінювання тощо), обов'язково розмістити програми фахових вступних випробувань та додаткових фахових випробувань.
6. У разі виникнення питань звертатись на електронну адресу pk@kpi.ua.
7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Приймальної комісії з організаційних питань В. М. Можаровського.

В. о. ректора Ю.І. Якименко

Вівторок, Березень 27, 2018 - 11:00 to Четвер, Квітень 5, 2018 - 23:00

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.