Втратило чинність РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 5-48 від 30.03.2018 Про призначення відповідальних осіб та проведення перевірки протипожежного стану територій, будівель та споруд КПІ ім. Ігоря Сікорського

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2018_5-48.pdf1.32 МБ

Відповідно до Кодексу цивільного захисту України, Положення про Державну службу України з надзвичайних ситуацій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 року № 1052, розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 вересня 2017 року № 643-р «Деякі питання державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки» та з метою посилення контролю за дотриманням вимог діючих норм та «Правил пожежної безпеки в Україні»,
ПРОПОНУЮ:

1. Призначити відповідальними особами за протипожежний стан території, будівель та споруд Університету (Додаток 1 та Додаток 2).
2. Директору студмістечка Іщенку О.А. та відповідальним особам за протипожежний стан на об'єктах студмістечка організувати та забезпечити проведення перевірок стану пожежної безпеки на території студмістечка.
3. Деканам факультетів/директорам навчально-наукових інститутів та відповідальним особам за протипожежний стан організувати та забезпечити проведення перевірок стану пожежної безпеки на території навчальних корпусів.
4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на проректора з адміністративно-господарської роботи Ковальова П.В.

Ректор М.З. Згуровський

П'ятниця, Березень 30, 2018 - 17:30

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.