НАКАЗ № 7-34 від 27.04.2018 Про створення Навчально-наукової лабораторії системного аналізу фінансових ринків кафедри менеджменту та ННК «Світовий центр даних з геоінформатики та сталого розвитку»

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2018_7-34.pdf914.8 КБ

З метою ефективної організації підготовки кадрів, виконання науково-дослідницької та інноваційної діяльності, спрямованої на розробку інструментів, методів та систем підтримки прийняття рішень у сфері системного аналізу світових фінансових, фондових ринків та ринків криптовалют і виконання проекту ЕВМ-ТНІ «European business models: transformation, harmonization and implementation in Ukraine» (№ 58713 8-EPP-1 -2017-1 -U A-EPP JMO-MODULE) Європейської освітньої програми ERASMUS+ та відповідно до рішення Вченої ради Університету від 12 січня 2018 року (Протокол №1),
НАКАЗУЮ:

1. Створити Навчально-наукову лабораторію системного аналізу фінансових ринків (далі - Лабораторію) за участі Кафедри менеджменту факультету менеджменту та маркетингу (далі - ФММ) та ННК «Світовий центр даних з геоінформатики та сталого розвитку» (далі - ННК «СЦД-У країна»).
2. Включити Лабораторію до складу ННК «СЦД-Україна».
3. Затвердити Положення про Навчально-наукову лабораторію системного аналізу фінансових ринків (Додаток 1).
4. Розмістити Лабораторію на площах ННК «СЦД-Україна» (приміщення третього поверху №203 корпусу №6) та кафедри менеджменту (кімната №246 корпусу № 1).
5. Керівництво Лабораторією покласти на завідуючу кафедри менеджменту, д.е.н., проф. Дергачову В.В.
6. Керуючому справами Цимбаленко Я.Ю. внести зміни до організаційної структури КПІ ім. Ігоря Сікорського згідно чинного законодавства.
7. Контроль за виконанням наказу покласти на першого проректора Якименка Ю.І.
Ректор ^AnVvT М*3* Згуровський

П'ятниця, Квітень 27, 2018 - 16:00

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.