НАКАЗ № 7-43 від 01.06.2018 Про внесення змін до структури управління КПІ ім. Ігоря Сікорського (питання розподілу повноважень у роботі зі студентським організаціями та зверненнями громадян)

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2018_7-43.pdf3.86 МБ

З метою вдосконалення організації взаємодії КПІ ім. Ігоря Сікорського (далі -Університет) зі студентами та громадянами,
НАКАЗУЮ:

1. Доповнити функціональні обов'язки першого проректора (Додаток 2, затверджений наказом №7-3 від 17 січня 2018 року) абзацем наступного змісту: «Опрацьовує звернення громадян та веде персональний прийом громадян. Контролює організацію роботи із зверненнями громадян в Університеті відповідно до законодавства про звернення громадян. Надає пропозиції щодо удосконалення роботи зі зверненнями громадян в Університеті».
2. Доповнити функціональні обов'язки проректора з наукової роботи, проректора з науково-педагогічної роботи (перспективний розвиток), проректора з науково-педагогічної роботи (навчально-виховний напрям), проректора з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв'язки), проректора з адміністративно-господарської роботи, головного бухгалтера, керуючого справами (Додатки №№3-9, затверджені наказом №7-3 від 17 січня 2018 року) абзацем наступного змісту':
«Опрацьовує звернення громадян та веде персональний прийом громадян. Надає пропозиції щодо удосконалення роботи зі зверненнями громадян в підпорядкованому департаменті».
3. Виключити із функціональних обов'язків проректора з науково-педагогічної роботи (перспективний розвиток) (Додаток 4, затверджений наказом №7-3 від 17 січня 2018 року) наступні абзаци та включити їх до функціональних обов'язків проректора з науково-педагогічної роботи (навчально-виховний напрям):
«Забезпечує підтримку розвитку низових студентських ініціатив та забезпечує їх взаємодію з структурними підрозділами Університету. Здійснює взаємодію з органами студентського самоврядування, студентськими профспілками, молодіжними громадськими організаціями, науковим товариством студентів та аспірантів». «Організовує та відповідає за роботу Радіо-КПІ та КПІ-TV».
4. Внести зміни та затвердити в новій редакції функціональні обов'язки керівного складу Університету відповідно до пп.1-3 цього наказу (Додатки №№1-9), затверджених наказом №7-3 від 17 січня 2018 року зі змінами та доповненнями.
5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.
Ректор МЗ. Згуровський

П'ятниця, Червень 1, 2018 - 15:30

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.