НАКАЗ № 1-284 від 17.10.2019 Про надання інформації щодо акредитації освітніх програм

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2019_1-284.pdf1.88 МБ

З метою забезпечення якісної підготовки матеріалів акредитаційних справ щодо виконання критеріїв та вимог НАЗЯВО, а також звітів про самоаналіз випускових кафедр III етапу внутрішньої акредитації

НАКАЗУЮ:

1. Директорам департаментів організувати роботу підпорядкованих структурних підрозділів з підготовки інформації з питань, зазначених у Додатку 1. Інформацію підготувати у повній відповідності до вимог і рекомендацій Додатка 2 цього наказу і до 01 листопада 2019 р. надати в електронному вигляді до відділу акредитації та ліцензування департаменту якості освітнього процесу.
2. Проректорам взяти під особистий контроль повноту і якість інформації з питань, що відносяться до їх компетенції, і у разі невідповідності вимогам НАЗЯВО розробити пропозиції щодо заходів, яких необхідно вжити для виконання зазначених вимог.
3. Директору департаменту якості освітнього процесу (Жученку О.А.):
- провести аналіз наданої інформації, відповідності її вимогам НАЗЯВО і надати пропозиції щодо усунення недоліків або запровадження заходів, що дозволяють задовольнити ці вимоги;
- спланувати та обговорити стан підготовки освітніх програм до акредитації на засіданні Методичної ради;
- продовжити практику організації семінарів з гарантами освітніх програм та керівництвом випускових кафедр, програми яких акредитуються.
4. Деканам факультетів/директорам інститутів, завідувачам кафедр, освітні програми яких акредитуються, спільно з органами студентського самоврядування забезпечити широку інформованість та організувати активну участь студентів у підготовці та проведенні акредитації освітніх програм.
Контроль за виконанням наказу покласти на першого проректора Ю.І.Якименка.

Ректор М.З.Згуровський

Четвер, Жовтень 17, 2019 - 10:45 to П'ятниця, Листопад 1, 2019 - 17:45

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.