НАКАЗ № 1-301 від 30.10.2019 Про затвердження складу робочої групи та організацію виконання міжнародного проекту в сфері освіти «Підготовка та впровадження програми спільного навчання другого ступеня - Енергетика нового покоління (Електроенергетика нового

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2019_1-301.pdf1.2 МБ

З метою виконання проекту «Підготовка та впровадження програми спільного навчання другого ступеня - Енергетика нового покоління (Електроенергетика нового покоління та енергетичні ринки)» (далі - Проект), що фінансується NAWA (Польським національним агентством академічних обмінів) за програмою KATAMARAN та спрямований на створення спільно з Варшавським технологічним університетом (Politechnika Warszawska) міжнародної англомовної освітньої програми «Енергетика нового покоління (Електроенергетика нового покоління та енергетичні ринки)» з можливістю отримання подвійних дипломів і відповідає сучасним потребам вдосконалення існуючих навчальних програм за даним напрямком внаслідок оновлення енергетичного сектору в Польщі та Україні, в якому КПІ ім. Ігоря Сікорського бере участь з 01.10.2019 р. по 31.03.2021 p..

НАКАЗУЮ:

1. Координатором (відповідальною особою від КПІ ім. Ігоря Сікорського) Проект;/ призначити доцента кафедри електропостачання ІЕЕ Стрелкова М.Т.
2. Директору ІЕЕ Денисюку С.П забезпечити сприяння успішному виконанню Проекту працівниками підрозділу та впровадженню його результатів.
3. Затвердити склад робочої групи для забезпечення виконання Проекту в КПІ ім. Ігоря Сікорського (Додаток 1).
4. Затвердити інформаційну картку Проекту (Додаток 2).
5. Координатору Проекту в місячний термін:
5.1. Зареєструвати Проект у Департаменті міжнародного співробітництва
5.2. Організувати і підтримувати web-сторінку Проекту на сайті університету.
6. Контроль за виконанням наказу покласти на Департамент організації освітнього процесу (С.П. Гожій) та Департамент міжнародного співробітництва (CM. Шукаєв).
Перший проректор Ю.І. Якименко

Середа, Жовтень 30, 2019 - 14:45

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.