НАКАЗ № 1-346 від 06.12.2019 Про створення груп забезпечення спеціальностей

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2019_1-346.pdf4.02 МБ

На виконання вимог постанови КМУ від 30.12.2015 р. № 1187 (зі змінами, внесеними Постановою КМУ від 10.05.2018 р. № 347) та у зв'язку із впровадженням електронного ліцензування і необхідністю якісної підготовки до акредитації освітніх програм

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити склад груп забезпечення спеціальностей (ГЗС), за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти в університеті, згідно з Додатком.

2. Директорам інститутів/деканам факультетів, завідувачам випускових кафедр створити всі умови для якісної та плідної роботи гарантів освітніх програм, членів ГЗС і НПП кафедр з виконання внутрішніх вимог з організації освітньої діяльності та критеріїв акредитації Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

3. На групи забезпечення спеціальностей покласти функції щодо узгодження переліку освітніх програм зі спеціальностей, коригування та перегляду змісту програм, підготовки пропозицій щодо їх оптимізації та якості. Головам ГЗС цю роботу здійснювати у тісній взаємодії з відповідними навчально-методичними комісіями університету.

4. Головам ГЗС забезпечити ефективну взаємодію із завідувачами відповідних кафедр для якісного вирішення завдань, пов'язаних з практичною реалізацією освітніх програм. Протягом року забезпечити виконання усіх вимог щодо якісного складу ГЗС, зокрема частки докторів наук, професорів.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на першого проректора ЯкименкаЮ.І.
Ректор М.З.Згуровський

П'ятниця, Грудень 6, 2019 - 15:30

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.