НАКАЗ № 1-8 від 15.01.2019 Про проведення XIV Міжнародної студентської олімпіади з програмування імені C.O. Лебедєва та В.М. Глушкова «KPI-OPEN»

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2019_1-8.pdf2.59 МБ

З метою посилення міжнародної співпраці і контактів серед студентів України та закордонних університетів, сприяння підвищенню рівня підготовки фахівців з програмування,

НАКАЗУЮ:

1. Провести XIV Міжнародну студентську олімпіаду з програмування імені C.O. Лебедєва та В.М. Глушкова «KPI-OPEN» (далі Олімпіада) у період з 01 липня по 05 липня 2019 року.
2. Олімпіаду провести на базі 4 підрозділів Університету: інституту прикладного системного аналізу (заступник директора Романенко В.Д.), факультету інформатики та обчислювальної техніки (декан Теленик С.Ф.), факультету прикладної математики (декан Дичка І.А.), фізико-технічного інституту (в.о. директора Литвинова Т.В.).
3. Затвердити склад організаційного комітету Олімпіади (Додаток 1).
4. Затвердити склад журі Олімпіади (Додаток 2).
5. Затвердити склад апеляційної комісії Олімпіади (Додаток 3).
6. Затвердити кошторис Олімпіади (Додаток 4).
7. Затвердити положення про робочі групи Олімпіади (Додаток 5).
8. Затвердити програму Олімпіади (Додаток 6).
9. Затвердити план підготовки Олімпіади (Додаток 7).
10. Організаційному комітету у термін до 01.04.2019 року підготувати інформаційне повідомлення та забезпечити Інформування ЗВО України та університетів-партнерів за кордоном про терміни та умови проведення Олімпіади
11. Організаційному комітету у термін до 01.06.2019 року підготувати завданні для учасників (задачі у кількості 14 штук) для забезпечення проведенні Олімпіади.
12. Організаційному комітету здійснити необхідну підготовку щодо організації технічного забезпечення проведення Олімпіади.
13. Організаційному комітету провести Олімпіаду відповідно до додатку 6.
14. В.о. директора ФТІ Литвиновій Т.В у термін до 15.04.2019 року провести Міжфакультетську олімпіаду з програмування КПІ ім. Ігоря Сікорського.
15. Директору студмістечка Іщенку О.А. здійснити необхідні заходи щодо поселення учасників Олімпіади.
16. Директору ЦФВС Бригинцю Р.В. надати на безоплатній основі Мале спортивне ядро з освітленням для проведення Чемпіонату з міні-футболу серед учасників Олімпіади.
17. Головному бухгалтеру Субботіній Л.Г. здійснити фінансування заходу відповідно до кошторису Олімпіади.
18. Керівнику центру інформатизації НТО «КПІ-Телеком» Кучернюку П.В. забезпечити ресурси для стабільного функціонування інформаційної системи управління змаганнями у штатному режимі.
19. Начальнику відділу технічних засобів навчання Лазаренку В.В. забезпечити технічний супровід Олімпіади.
20. В.о. проректора з адміністративно-господарської роботи Васильченку В.0. забезпечити безперебійну роботу системи електропостачання в корпусах №1, If, 15, 18 на час проведення Олімпіади (з 01 по 05 липня 2019 року).
21. Контроль за виконанням цього наказу покласти на проректора з науково-педагогічної роботи (навчально-виховний напрям) Киричка П.О.

В. о. ректора Ю.І. Якименко

Понеділок, Липень 1, 2019 - 10:45 to П'ятниця, Липень 5, 2019 - 10:45

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.