НАКАЗ № 2-129 від 16.07.2019 Про діяльність КПІ ім. Ігоря Сікорського у сфері інтелектуальної власності

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2019_2-129.pdf3.16 МБ

З метою досягнення кращих результатів у сфері інтелектуальної власності університету з урахуванням Типового положення про політику в сфері інтелектуальної власності для університетів, яка підготовлена Всесвітньою організацією інтелектуальної власності, та Методичних рекомендацій . щодо політики у сфері інтелектуальної власності для закладів вищої освіти та наукових установ України, розроблених Науково-дослідним інститутом інтелектуальної власності Національної академії правових наук України, і враховуючи рішення Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського від 24.06.2019 (протокол № 7),

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Політику КПІ ім. Ігоря Сікорського у сфері інтелектуальної власності (Додаток 1).
2. Департаменту науки та інноватики (Ільченку М.Ю.) здійснювати загальне керівництво впровадженням Політики КПІ ім. Ігоря Сікорського у сфері інтелектуальної власності в університеті.
3. Керівникам структурних підрозділів університету, організаційним комітетам фестивалів проектів «Sikorsky Challenge» і «ТехноАртКПІ» (в частині стартапів і розробок, створених на основі інтелектуальної власності університету), Науковому парку «Київська політехніка» (за згодою), здійснювати інноваційну діяльність керуючись Політикою КПІ ім. Ігоря Сікорського у сфері інтелектуальної власності.
4. Затвердити Перелік заходів з підвищення ефективності діяльності у сфері інтелектуальної власності КПІ ім. Ігоря Сікорського (Додаток 2).
5. Для координації дій всіх учасників інтелектуальної, творчої діяльності створити до 01.09.2019 р. раду з питань інтелектуальної власності КПІ ім. Ігоря Сікорського (далі - Рада). Керівництво Радою покласти на професора Цибульова П.М. (за згодою).

Вівторок, Липень 16, 2019 - 16:00

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.