НАКАЗ № 3-431 від 02.08.2019 Про створення групи сприяння діяльності Київської міської інноваційної галузевої організації роботодавців "Центр ресурсоефективного та чистого виробництва"

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2019_3-431.pdf932.89 КБ

З метою подальшого розвитку співпраці КПІ ім. Ігоря Сікорського із структурами ЮНІДО, посилення міжнародної проектної діяльності за профілем сталого промислового розвитку України, а також для надання сприяння в діяльності Київської міської інноваційної галузевої організації роботодавців "Центр ресурсоефективного та чистого виробництва" (КМІГОР «ЦРЕЧВ»),

НАКАЗУЮ:

1. Утворити групу сприяння діяльності Київської міської інноваційної галузевої організації роботодавців "Центр ресурсоефективного та чистого виробництва".
Склад групи затвердити (Додаток 1).
2. Керівником групи призначити проректора з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв'язки) Сидоренка СІ.
3. Керівнику групи Сидоренку СІ. протягом серпня - вересня підготувати і затвердити план роботи групи на 2019-2020 роки.
4. Головними завданнями групи вважати:
4.1. Розвиток співпраці КПІ ім. Ігоря Сікорського із структурами ЮНІДО.
4.2. Сприяння діяльності Київської міської інноваційної галузевої організації роботодавців "Центр ресурсоефективного та чистого виробництва".
4.3. Розробку пропозицій щодо модифікації навчальних програм спеціальностей і спеціалізацій університету у відповідності до загального завдання побудови ресурсоефективних та більш чистих виробництв в Україні.
4.4. Посилення міжнародної проектної діяльності університету, спрямованої на трансформацію промисловості України в напрямі більш чистого та ресурсоефективного виробництва.
4.5. Збільшення обсягів міжнародної проектної діяльності університету за профілем місії ЮНІДО в Україні.
5. Базовими підрозділами університету в цій роботі та у відповідності до завдань, вказаних в п.п. 3,4, визначити: Інститут енергозбереження та енергоменеджменту, Хіміко-технологічний факультет, Інженерно-фізичний факультет, Інженерно-хімічний факультет, Механіко-машинобудівний інститут та Науковий парк "Київська політехніка".
6. Ввести практику інформування результатів діяльності групи на засіданнях ректорату, віддзеркалювати роботу групи в засобах масової інформації.
7. Департаментам, центральним службам університету надати сприяння у виконанні поставлених групі завдань.
8. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.
Ректор М.З. Згуровський

П'ятниця, Серпень 2, 2019 - 10:30

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.