НАКА3 № 4-184 від 06.12.2019 Про посилення контролю за дотриманням вимог діючих норм пожежної безпеки на території КПІ ім. Ігоря Сікорського

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2019_4-184.pdf810.75 КБ

З метою посилення контролю за дотриманням вимог діючих норм пожежної безпеки, на підставі «Правил пожежної безпеки в Україні», затверджених наказом Міністерства внутрішніх справ України від 30 грудня 2014 року № 1417, Кодексу цивільного захисту України, Положення про Державну службу України з надзвичайних ситуацій, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 року № 1052, розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 вересня 2017 року № 643-р «Деякі питання державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки»,

НАКАЗУЮ:

1. Директору студмістечка Іщенку О.А. та відповідальним особам за протипожежний стан на об'єктах студмістечка організувати та забезпечити проведення перевірок стану пожежної безпеки на території студмістечка.
2. Деканам факультетів, директорам навчально-наукових інститутів, посадовим особам структурних підрозділів, відповідальним особам за протипожежний стан організувати та забезпечити проведення перевірок стану пожежної безпеки в навчальних корпусах та території.
3. 10 грудня 2019 року організувати та провести навчання і перевірку знань з питань пожежної безпеки з посадовими особами КПІ ім. Ігоря Сікорського.
4. Силами пожежно-технічних комісій, добровільних пожежних формувань, перевірити стан пожежної безпеки в житлових, навчальних, лабораторних, виробничих, складських та інших допоміжних приміщеннях.
5. Вилучити саморобні пожежонебезпечні та несправні нагрівальні прилади.
6. Визначити відповідальних за дотримання протипожежного режиму, забезпечення справності приладів опалення, електроустановок, технологічного обладнання, здійснювати регулярний огляд приміщень після завершення ремонтних робіт.
7. Провести додаткові (позапланові) протипожежні інструктажі з педагогічними працівниками, з робітниками та службовцями, насамперед з тими, що зайняті на роботах з підвищеною пожежною небезпекою, а також відповідальними за експлуатацію опалювальних систем і електронагрівальних установок.
8. Переглянути, та у разі необхідності поновити склад добровільних пожежних формувань.
9. Здійснити перевірку технічного стану автоматичної пожежної сигналізації, внутрішнього та зовнішнього протипожежного водогону, інших джерел водопостачання й підготувати їх до безперебійної експлуатації в зимній період часу.
10. Перевірити стан первинних засобів пожежогасіння (вогнегасників), інших засобів пожежогасіння та розмістити інформацію про місце їх установлення, на пожежних щитах і стендах.
11. Переглянути, у разі необхідності поновити інформаційні таблички евакуаційних виходів.
12. Перевірити справність засобів виклику пожежної допомоги, за необхідністю поновити або відремонтувати їх.
13. Забезпечити практичне відпрацювання згідно з планами евакуації дій у випадку виникнення пожежі чи надзвичайної ситуації в усіх структурних підрозділах, особливо з цілодобовим перебуванням людей.
14. Проректору з адміністративної роботи Кондратюку В.А. створити постійно діючу комісію, яка буде здійснювати моніторинг стану пожежної безпеки на території КПІ їм. Ігоря Сікорського, до складу якої залучити представників органів студентського самоврядування (за згодою) та профспілок (за згодою).
15. Контроль за виконанням наказу покласти на проректора з адміністративної роботи Кондратюка В.А.
Ректор
М.З. Згуровський

Вівторок, Грудень 10, 2019 - 10:30

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.