РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 5-107 від 12.07.2019 Про призначення відповідальних осіб щодо оформлення подорожніх листів та талонів замовника

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2019_5-107.pdf350.11 КБ

З метою організації належного оформлення подорожніх листів та талонів замовника в Автотранспортній дільниці у складі Виробничо-експлуатаційного комбінату,

ЗОБОВ'ЯЗУЮ:

1. Надати право підпису подорожніх листів та талонів замовника по інститутам, факультетам та адміністративним службам університету, з візою керівника структурного підрозділу, начальнику Господарського управління Костюченку П.Д. 2. Надати право підпису подорожніх листів та талонів замовника по Виробничо-експлуатаційному комбінату, з візою керівника підрозділу, начальнику РБУ Шапаренку В.В.
3. Надати право підпису подорожніх листів та талонів замовника по Студмістечку, з візою керівника підрозділу, директору Студмістечка Іщенку О.А.
4. Надати право підпису подорожніх листів та талонів замовника по Господарському відділу начальнику Господарського відділу Ткаченку О.М.
5. Персональну відповідальність за достовірну інформацію внесену до подорожніх листів та талонів замовника покласти на керівників структурних підрозділів, які замовили та скористались послугами Автотранспортної дільниці у складі Виробничо-експлуатаційного комбінату.
6. В.о. начальника Автотранспортної дільниці у складі Виробничо-експлуатаційного комбінату Гончару A.M. вести розрахунок витрат паливо-мастильних матеріалів, облік пробігу та відпрацьованого часу водіїв згідно чинного законодавства.
7. В.о. начальника Автотранспортної дільниці у складі Виробничо-експлуатаційного комбінату Гончару А.М взяти до уваги, що замовлення автотранспорту в Автотранспортній дільниці у складі Виробничо-експлуатаційного комбінату інститутами, факультетами та адміністративними службами університету проводиться тільки на підставі службової записки керівника структурного підрозділу з резолюцією в.о. проректора Бригинця Р.В.
8. Бухгалтеру 2-ої категорії Автотранспортної дільниці у складі Виробничо-експлуатаційного комбінату Дмитренко Т.В.:
8.1. Забезпечити контроль за належним оформленням документів (подорожніх листів та талонів замовника).
8.2. Забезпечити достовірність обліку розрахунків із замовниками.
9. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.
В.о. проректора : J*/ Р,В" БРигинець

П'ятниця, Липень 12, 2019 - 14:30

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.