РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 5-120 від 08.08.2019 Про поліпшення санітарного стану об'єктів КПІ ім. Ігоря Сікорського

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2019_5-120.pdf311.3 КБ

З метою підвищення ефективності роботи і утримання в належному санітарно-технічному стані навчальних корпусів, гуртожитків та інших приміщень університету,

ЗОБОВ'ЯЗУЮ:

1. Директорам інститутів, деканам факультетів, директору Студмістечка, керівникам інших структурних підрозділів, в термін до 16 вересня 2019, організувати прибирання, закріплених за підрозділами підсобних приміщень (горищ, підвалів, сходових клітин), від непотрібного сміття.
2. В.о. начальника Автотранспортної дільниці у складі Виробничо-експлуатаційного комбінату Гончару A.M. та начальнику Господарського відділу Ткаченку О.М., організувати вивіз непотрібного сміття.
3. Відповідальним від інститутів, факультетів, Студмістечка та інших підрозділів університету щоденно надавати звіт про виконану роботу, згідно з цим Розпорядженням, в Департамент адміністративно-господарської роботи за тел. 204-95-79.
4. Начальнику Господарського управління ДАГР Костюченку П.Д. координувати роботу інститутів, факультетів, Студмістечка та інших підрозділів університету по виконанню Розпорядження.
5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на начальника Господарського управління ДАГР Костюченка П.Д.

В.о. проректора Р.В.Бригинець

Четвер, Серпень 8, 2019 - 12:15 to Понеділок, Вересень 16, 2019 - 12:15

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.