НАКАЗ № 7-112 від 04.06.2019 Про службову інформацію в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2019_7-112.pdf14.67 МБ

З метою забезпечення порядку ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію, в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Інструкцію про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію, в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (Додаток 1).
2. Затвердити Положення про комісію з питань роботи зі службовою інформацією в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (Додаток 2).
3. Затвердити склад комісії з питань роботи зі службовою інформацією в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (Додаток 3).
4. Комісії з питань роботи зі службовою інформацією подати на затвердження та опублікувати на офіційному веб-сайті Університету до 01 липня 2019 р. перелік службової* інформації, що є власністю держави у межах повноважень Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».
5. Головному бухгалтеру Субботіній Л.Г. забезпечити закупівлю необхідного обладнання та програмного забезпечення для реалізації роботи зі службовою інформацією.
6. Керівному складу Університету, керівникам структурних підрозділів забезпечити дотримання і виконання вимог Інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію, в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».
7. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

В.О. Ректора М.З.Згуровський

ІНСТРУКЦІЯ про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію, в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Вівторок, Червень 4, 2019 - 17:00

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.