НАКАЗ № 7-172 від 10.07.2019 Про затвердження типових форм договорів про надання освітніх послуг структурними підрозділами КПІ ім. Ігоря Сікорського

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2019_7-172.pdf2.3 МБ

Відповідно до Закону України «Про вищу освіту» та постанови Кабінету Міністрів України № 796 від 27.08.2010 «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної і комунальної форми власності»

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити типові форми Договорів про надання освітніх послуг, які надаються Інститутом моніторингу якості освіти Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (Додатки 1, 2).
2. Затвердити типову форму Договору про надання освітніх послуг на підготовчих курсах Інституту моніторингу якості освіти Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на факультетах (інститутах) (Додаток 3).
3. Структурним підрозділам Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» використовувати у своїй роботі затверджені цим наказом типові форми Договорів про надання освітніх послуг.
4. Визнати таким, що втратив чинність наказ № 1-268 від 29.08.2018 «Про затвердженню типових форм договорів про надання освітніх послуг структурними підрозділами Університету».
5. Контроль за виконанням наказу покласти на першого проректора Якименко Ю.І.
В.о. ректора М. 3. Згуровський

Середа, Липень 10, 2019 - 10:30

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.