НАКАЗ № 7-27 від 22.02.2019 Про створення Українсько-німецького навчально-наукового центру з електроенергетики та електромеханіки КІЛ ім. Ігоря Сікорського

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2019_7-27.pdf2.06 МБ

З метою підтримки міжнародного співробітництва, обміну освітнім та науково-технічним досвідом, участі у міжнародних науково-освітніх програмах, розвитку академічних і культурних зв'язків між КПІ ім. Ігоря Сікорського та Університетом прикладних наук м. Гісенн (ФРН) і відповідно до рішення Вченої ради від 11 лютого 2019 року (Протокол №2),

НАКАЗУЮ:

1. Створити Українсько-німецький навчально-науковий центр з електроенергетики та електромеханіки КПІ ім. Ігоря Сікорського (далі -Центр) як структурний підрозділ Університету, що забезпечує підготовку та післядипломну освіту фахівців, задоволення потреб підприємств України у фахівцях, що повинні володіти сучасним досвідом у проектуванні, розробці та експлуатації комплексів електроенергетики та електромеханіки, який входить до складу Факультету електроенерготехніки та автоматики.
2. Затвердити Положення про Українсько-німецький навчально-науковий центр з електроенергетики та електромеханіки КПІ ім. Ігоря Сікорського (Додаток 1).
3. Розмістити Центр у приміщенні корпусу № 20 к. 328.
4. Керуючому справами Цимбаленко Я.Ю. підготувати та внести зміни до структури Факультету електроенерготехніки та автоматики та Положення про Факультет електроенерготехніки та автоматики.
5. Головному бухгалтеру Субботіній Л.Г. внести відповідні зміни до штатного розпису Факультету електроенерготехніки та автоматики.
6. Фінансування Центру здійснюється спеціального за рахунок коштів фонду державного бюджету.
7. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою

Ректор М.З. Згуровський

П'ятниця, Лютий 22, 2019 - 16:30

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.