НАКАЗ 7-273 від 28.10.2019 Про затвердження Тимчасового порядку призначення на посаду керівника факультету (навчально-наукового інституту) КПІ ім. Ігоря Сікорського

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2019_7-273.pdf4.5 МБ

На виконання вимог статті 43 Закону України «Про вищу освіту» і відповідно до рішення Вченої ради від 07 жовтня 2019 року (Протокол № 9),

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Тимчасовий порядок призначення на посаду керівника факультету (навчально-наукового інституту) КПІ ім. Ігоря Сікорського.
2. Директору Департаменту якості освітнього процесу Жученку О.А. здійснити організаційні заходи щодо впровадження Тимчасового порядку призначення на посаду керівника факультету (навчально-наукового інституту) КПІ ім. Ігоря Сікорського.
3. Вважати таким, що втратили чинність положення щодо конкурсного відбору на посаду деканів факультетів/директорів навчально-наукових інститутів, що викладені в Порядку проведення конкурсного відбору або обрання за конкурсом при заміщенні вакантних посад науково-педагогічних працівників та укладання з ними трудових договорів (контрактів), затвердженому наказом № 7/97 від 03.11.2017р.
4. Начальнику Відділу атестації науково-педагогічних працівників Яблонському П.М. в 2-х місячний термін розробити та подати на затвердження в установленому порядку нову редакцію Порядку проведення конкурсного відбору або обрання за конкурсом при заміщенні вакантних посад науково-педагогічних працівників та укладання з ними трудових договорів (контрактів).
5. Контроль за виконанням наказу покласти на першого проректора Якименка Ю.І.
Ректор М.З.Згуровський

Понеділок, Жовтень 28, 2019 - 17:45

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.