НАКАЗ № 7-315 від 13.12.2019 Про зміни в організаційній структурі механіко-машинобудівного інституту КПІ ім. Ігоря Сікорського

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2019_7-315.pdf517.78 КБ

У зв'язку зі змінами в організаційній структурі механіко-машинобудівного інституту і відповідно до рішення Вченої ради КПІ Ім. Ігоря Сікорського від 07 жовтня 2019 року (Протокол № 9),

НАКАЗУЮ:

1. З 03.02.2020 р. реорганізувати шляхом злиття кафедру конструювання верстатів та машин та кафедру інтегрованих технологій машинобудування та створити на їх базі кафедру конструювання машин.
2. З 03.02.2020р. до оголошення відповідного конкурсу призначити виконуючим обов'язки завідувача кафедри конструювання машин д.т.н., доцента Охріменка Олександра Анатолійовича.
3. Директору департаменту якості освітнього процесу Жученку О.А.
3.1. визначити закріплення за новоствореною кафедрою спеціальностей та освітніх програм підготовки фахівців за трьома циклами;
3.2. провести перевірку новоствореної кафедри на повну відповідність умовам акредитації, спеціальності, освітнім програмам, включаючи назву новоствореної кафедри.
4. Директору механіко-машинобудівного інституту Бобирю М.І. спільно з д.т.н.. доц. Охріменком О.А. організувати роботу з підготовки до акредитації освітніх програм новоствореної кафедри.
5. Директору механіко-машинобудівного інституту Бобирю М.І. до 03.02.2020 р. подати на затвердження організаційну структуру механіко-машинобудівного інституту, положення про механіко-машинобудівшш інститут та про новостворену кафедру.
6. Директору механіко-машинобудівного інституту Бобирю М.І. спільно з головним бухгалтером Субботіною Л.Г. в термін до 27.01.2020 р. підготувати та подати на затвердження проект штатного розпису новоствореної кафедри та ввести його в дію з 03.02.2020 р.
7. Головному бухгалтеру Субботіній Л.Г. створити комплексну інвентаризаційну комісію для забезпечення припому-передачі матеріальних цінностей структурних підрозділів, що реорганізуються.
8. Начальнику відділу кадрів Андрейчук Л.П. довести даний наказ до відома працівників, провести переміщення або звільнення працівників за скороченням штату згідно з чинним законодавством відповідно до затвердженого штатного розпису.
9. Визнати таким, що втратив чинність наказ № 7/308 від 00.12.2019 р. «Про зміни в організаційній структурі механіко-машинобудівного інституту КП1 ім. Ігоря Сікорського»
10. Контроль за виконанням наказу покладаю на першого проректора Якименка Ю.І.
Ректор М.З. Згуровський

Понеділок, Лютий 3, 2020 - 10:45

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.