НАКАЗ № 7-38 від 12.03.2019 Про організацію виборів ректора

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2019_7-38.pdf1.14 МБ

Відповідно до статті 42 Закону України «Про вищу освіту», постанови Кабінету Міністрів України від 05.12.2014 №726 «Деякі питання реалізації статті 42 Закону України «Про вищу освіту», Статуту КПІ ім. Ігоря Сікорського, на виконання наказу Міністерства освіти і науки від 06 березня 2019 року № 96-к «Про оголошення конкурсів на заміщення посад керівників закладів вищої освіти, з метою організації проведення виборів ректора Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (далі - Університет) за поданням Профспілкового комітету первинної профспілкової організації працівників Університету (протокол № 4-19 від 12.03.2019)

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити персональний склад організаційного комітету з проведення виборів ректора Університету (додаток 1).
2. Затвердити персональний склад виборчої комісії з проведення виборів ректора Університету (додаток 2).
3. Встановити 24 травня 2019 року кінцевим строком обрання представників для участі у виборах з числа штатних працівників Університету, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками, а також виборних представників з числа студентів.
4. Утворити єдину виборчу дільницю Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», м. Київ, проспект Перемоги 37.
5. Організаційному комітету з проведення виборів ректора Університету (далі - Організаційний комітет) та виборчій комісії з проведення виборів ректора Університету (далі - Виборча комісія) на своїх засіданнях обрати голів, заступників голів та секретарів у встановленому порядку.
6. Начальнику Відділу кадрів та архівної справи Андрейчук Л.П. скласти та передати до Організаційного комітету:
алфавітний список штатних наукових, науково-педагогічних, педагогічних працівників по підрозділах;
алфавітний список штатних працівників, які не є науковими, науково-педагогічними, педагогічними працівниками, по підрозділах/групах підрозділів.
7. Організаційному комітету:
визначити квоту представників з числа штатних працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками, і забезпечити проведення їх обрання до 24 травня 2019 року;
визначити квоту представників з числа студентів Університету і спільно з органами студентського самоврядування забезпечити їх обрання до 24 травня 2019 року.
8. Організаційному комітету та Виборчій комісії вжити необхідних та невідкладних заходів щодо вирішення організаційних та інших питань для проведення виборів ректора Університету.
9. Закріпити на час проведення виборів за Організаційним комітетом приміщення к. 123 корпусу №1 та за Виборчою комісією приміщення к. 156, 158, 158-а корпусу №1.
10. Головному бухгалтеру Субботіній Л.Г. забезпечити Організаційний комітет та Виборчу комісію необхідними засобами зв'язку, оргтехніки, меблями тощо.
11. Проректору з науково-педагогічної роботи (перспективний розвиток) Новікову О.М. забезпечити розміщення інформації про вибори на офіційному сайті Університету.
12. Організаційному комітету розмістити цей наказ на офіційному сайті Університету.
13. Контроль за виконанням наказу покласти на першого проректора Якименка Ю.І.
Ректор М.З. Згуровський

Середа, Березень 13, 2019 - 12:45 to П'ятниця, Травень 24, 2019 - 12:45

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.