НАКАЗ № 7-59 від 10.04.2019 Про зміни в організаційній структурі Інституту енергозбереження та енергоменеджменту та затвердження у новій редакції положення про Центр підготовки енергоменеджерів

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2019_7-59.pdf1.51 МБ

З метою приведення до єдиного стандарту положень про структурні підрозділи, відповідно до рішення Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського (протокол від 11.03.2019 р. № 3)

НАКАЗУЮ

1. Перейменувати Навчальний центр підготовки енергоменеджерів Інституту енергозбереження та енергоменеджменту КПІ ім. Ігоря Сікорського (надалі - Університет) у Центр підготовки енергоменеджерів Інституту енергозбереження та енергоменеджменту.
2. Затвердити у новій редакції Положення про Центр підготовки енергоменеджерів Інституту енергозбереження та енергоменеджменту Університету (додається).
3. Визнати таким, що втратив чинність:
3.1. Підпункт 1 пункту 1 параграфу 2 Наказу «Про внесення змін до організаційної структури університету» організаційної структури навчально-наукових інститутів та факультетів) та затвердження положень» від 11.07.2016 р. №4-175а.
3.2. Положення про навчальний Центр підготовки енергоменеджерів при Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут», затверджене ректором НТУУ «КПІ» від 21.12.1996 р.
4. Головному бухгалтеру Л. Г. Субботіній внести відповідні зміни до штатного розпису Університету.
5. Начальнику Відділу кадрів та архівної справи Л. П. Андрейчук ознайомити працівників та вжити заходів на виконання цього наказу в установленому законодавством порядку.
6. Контроль за виконанням наказу покласти на першого проректора Якименка Ю. І.
Ректор М. 3. Згуровський

Середа, Квітень 10, 2019 - 15:30

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.