НАКАЗ 7-77 від 14.05.2019 Про забезпечення процедури проведення виборів ректора Університету

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2019_7-77.pdf553.99 КБ

Відповідно до рішення організаційного комітету з проведення виборів ректора Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (протокол №5 від 25.04.2019), з метою організації проведення виборів ректора Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (далі - Університет)

НАКАЗУЮ:

1. Організаційному комітету та Виборчій комісії забезпечити дотримання положень щодо організації та проведення виборів ректора Університету.
2. Проректору з науково-педагогічної роботи (навчально-виховний напрям) Киричку П.О. організувати забезпечення Виборчої комісії кабінками та прозорими скриньками для голосування.
3. Проректору з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв'язки) Сидоренку С.І. організувати забезпечення Виборчої комісії двосторонніми пластиковими табличками для підрахунку голосів.
4. Головному бухгалтеру Субботіній Л.Г. організувати забезпечення необхідної кількості канцелярських товарів за запитом Голови Організаційного комітету та Голови Виборчої комісії.
5. Директору Центру культури та мистецтв Галушку М.М. до 04.06.2019 забезпечити належним чином обладнані, зокрема металевим сейфом, приміщення з кількістю робочих місць, що відповідає чисельності членів Виборчої комісії.
6. Директору Видавництва «Політехніка» Зигулі C.M. забезпечити оперативне виконання замовлень Організаційного комітету та Виборчої комісії щодо виготовлення виборчої документації та інших матеріалів.
7. Керівнику Департаменту безпеки Кондратюку В.А. забезпечити охорону приміщень для роботи Організаційного комітету, Виборчої комісії місць проведення голосування та підрахунку бюлетенів з 04.06.2019 по 07.06.2019.
8. Керівнику Департаменту безпеки Кондратюку В.А. та начальнику Відділу технічних засобів навчання Лазаренку В.В. забезпечити відеофіксацію процедури голосування та підрахунку голосів, обслуговування комп'ютерної техніки, іншого обладнання під час проведення процедури голосування та підрахунку голосів.
9. Контроль за виконанням наказу покласти на першого проректора Якименка Ю.І
Ректор М.3. Згуровський

Вівторок, Травень 14, 2019 - 15:15

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.