НАКАЗ № 1-181 від 15.05.2020Про проведення Фестивалю «ТехноАртКПІ» Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2020_1-181.pdf776.98 КБ

З метою популяризації та розвитку інженерної і наукової думки серед молоді, створення | позитивного іміджу університету, підвищення поінформованості серед школярів та їх батьків про наукову, культурно- виховну, міжнародну діяльності університету,

НАКАЗУЮ:

1. Провести Фестиваль «ТехноАртКПІ» в КПІ ім. Ігоря Сікорського 06 червня 2020 року в форматі онлайн (далі - Фестиваль).

2. Призначити головою Організаційного комітету Фестивалю проректора з навчально-виховної роботи КПІ ім. Ігоря Сікорського Семінську Н.В.

3. Затвердити склад Організаційного комітету Фестивалю (Додаток 1).

4. Начальнику відділу супроводження порталу університету Цуриній Н.О. розмістити інформацію про проведення Фестивалю на сайті університету.

5. Деканам факультетів/директорам інститутів сприяти проведенню Фестивалю 06.06.2020 р.:

  • затвердити розпорядженням по факультету/інституту склад організаційного комітету факультету/нституту з метою врахування проведеної роботи в рейтингу НПП;
  • до 20.05 надати Організаційному комітету Фестивалю матеріали інноваційних та творчих здобутків факультетів/інститутів для їх висвітлення на інтернет-ресурсах Фестивалю.

6. Навчально-практичному центру «Медіалабораторія КПІ» забезпечити інформаційну підтримку та висвітлення заходу на інтернет-ресурсах університету.

7. Контроль за виконанням наказу покласти на проректора з навчально- виховної роботи КПІ ім. Ігоря Сікорського Семінську Н.В.

Перший проректор Юрій ЯКИМЕНКО

Субота, Червень 6, 2020 - 10:45

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.