НАКАЗ № 1-229 від 07.07.2020 Про організацію поселення здобувачів вищої освіти до гуртожитків студмістечка КПІ ім. Ігоря Сікорського на 2020/2021 навчальний рік

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2020_1-229.pdf1.42 МБ

З метою своєчасної підготовки до поселення здобувачів вищої освіти у 2020/2021 навчальному році, ефективного використання житлової площі в гуртожитках, а також створення належних умов для проживання, навчання та відпочинку

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити структурну схему підготовки до поселення здобувачів вищої освіти на 2020/2021 навчальний рік (Додаток № 1).
2. Термін дії комісій з поселення інститутів/факультетів у затверджених складах подовжити до 31 грудня 2020 р.
3. Першому проректору Якименку Ю.І. затвердити розподіл місць у гуртожитках студмістечка на 2020/2021 навчальний рік.
4. Поселення іногородніх здобувачів вищої освіти до гуртожитків університету завершити до 02 жовтня 2020 року відповідно до «Положення про поселення та проживання в гуртожитках студмістечка НТУУ «КПІ».
5. Проректору з навчально-виховної роботи Семінській Н.В. визначити алгоритм медичного обстеження здобувачів вищої освіти, які поселяються до гуртожитків студмістечка.
6. Директору студмістечка Іщенку О.А. підготувати розпорядження про графік роботи паспортистів у період поселення.
7. Директору Центра міжнародної освіти Ковалю В.О. забезпечити медичне обстеження і страхування іноземних здобувачів вищої освіти і слухачів підготовчого відділення іноземців.
8. Начальнику військово-мобілізаційного відділу Паюну В.А. організувати прийом на облік здобувачів вищої освіти 1-их курсів (бакалаврат і магістратура), і забезпечити взаємодію з Солом'янського районним військовим комісаріатом м. Києва у період поселення.
9. Відповідальному секретарю приймальної комісії університету Мураховському С.А. затвердити у проректора з навчально-виховної роботи Семінської Н.В. реєстр розсилки запрошень та організувати розсилку відбірковими комісіями інститутів/факультетів запрошень іногороднім здобувачам вищої освіти, які рекомендовані на поселення до гуртожитків комісіями з поселення інститутів/факультетів.
10. Контроль за виконанням наказу покласти на першого проректора Якименка Ю.І.
Ректор
Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ

Вівторок, Липень 7, 2020 - 18:15

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.