НАКАЗ № 2-22 від 20.02.20 Про затвердження у новій редакції типових форм контрактів з науковими працівниками КПІ ім. Ігоря Сікорського

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2020_2-22.pdf5.35 МБ

Відповідно до Законів України «Про наукову і науково-технічну діяльність», «Про вищу освіту», «Про професійний розвиток працівників*, постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження типового положення про атестацію наукових працівників» з метою правового урегулювання трудових відносин

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Типові форми контрактів з науковими працівниками які є:
1.1. керівниками або авторами проектів на виконання фундаментальних, прикладних досліджень, науково-технічна (експериментальних) розробок та займають наукову посаду за основним місцем роботи (Додаток 1) або за сумісництвом (Додаток 2).
1.2. керівниками наукових структурних підрозділів університету та займають наукову посаду за основним місцем роботи (Додаток 3) або за сумісництвом (Додаток 4).
2. Начальнику Відділу кадрів Л.П. Андрейчук, директорам інституті з, деканам факультетів забезпечити використання затвердженої Типової форми контрактів під час прийняття на роботу наукових працівників.
3. Визнати таким, що втратив чинність наказ від 13.12.2019 р. № 2/317 «Про затвердження у новій редакції типових форм контрактів з науковими працівниками КПІ ім. Ігоря Сікорського».
4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на проректора з наукової роботи В. А. Пасічника.

Ректор Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ

Четвер, Лютий 20, 2020 - 12:00

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.