НАКАЗ № 2-82 від 25.08.2020 Про проведення конкурсного відбору проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2020_2-82.pdf1.3 МБ

З метою забезпечення підтримки молодих вчених, створення ними дослідницьких груп для вирішення актуальних проблемних питань, формування творчого покоління молодих науковців у різних галузях науки, конкурентноздатних на міжнародному ринку праці, та своєчасного надання пропозицій від університету для участі в конкурсі Міністерства освіти і науки України

НАКАЗУЮ:

1. Прийняти до виконання наказ Міністерства освіти і науки України № 1051 від 14.08.2020 р. «Про оголошення конкурсного відбору у 2020 році проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених» (додаток 1 - наказ МОН України).
При проведенні конкурсу керуватися «Положенням про проведення Міністерством освіти і науки України Конкурсу проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, які працюють (навчаються) у вищих навчальних закладах та наукових установах, що належать до сфери управління Міністерства, подальше виконання цих робіт і розробок за рахунок коштів загального фонду державного бюджету та управління ними» затвердженого наказом МОН України від 14.12.2015 р. № 1287 (із змінами, внесеними наказом МОН від 26.04.2017 № 655 «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 14.12.2015 р. № 1287», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 23 травня 2017 року №655/30523).
2. Організаційно-аналітичному відділу НДЧ (О.В. Савич) організувати проведення конкурсу КПІ ім. Ігоря Сікорського наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, які будуть фінансуватися за рахунок коштів загального фонду державного бюджету.
3. Керівникам наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, що подаються на Конкурс:
1) при визначенні тематики досліджень та розробок звернути увагу на пропозиції Міністерства освіти І науки України стосовно спрямованості наукових проектів згідно наказу МОН;
2) підготувати проекти відповідно до форм, встановлених МОН України (додаток 2).
3) самостійно зареєструватись в єдиній інформаційній системі «Наука в університетах» https://kis.rit.org.ua, відповідно до інструкції. Після реєстрації звернутись до НДЧ КПІ ім. Ігоря Сікорського для активації облікового запису як керівника проекту. Після отримання облікового запису внести до єдиної інформаційної системи інформацію про інших авторів проекту та матеріали проекту до 11 вересня 2020 року.
4. Директорам інститутів, деканам факультетів, керівникам наукових структурних підрозділів провести перший етап розгляду матеріалів запропонованих проектів, роздрукованих з єдиної інформаційної системи, та подати на розгляд Вчених рад інститутів, факультетів, наукових підрозділів.
5. Вченим радам інститутів, факультетів, наукових підрозділів на конкурсних засадах відібрати проекти для загальноуніверситетського етапу, які за результатами внутрішньої експертизи отримали найвищі оцінки та визнані роботами високого наукового рівня, дотримуючись затвердженого МОН України положення про конкурс.
6. Директорам інститутів, деканам факультетів, керівникам наукових структурних підрозділів до 16 вересня 2020 року подати до організаційно-аналітичного відділу НДЧ (корп. 1, кімн. 259-а, тел. 204-92-01):
1) роздруковані з єдиної інформаційної системи матеріали проектів, що рекомендовані Вченими радами інститутів, факультетів, наукових підрозділів;
2) витяг з протоколу засідання Вченої ради інститутів, факультетів;
3) науково-експертні висновки;
4) листи підтримки від зацікавлених організацій;
5) довідки бухгалтерій підрозділів про виконання робіт за договорами та грантовою тематикою у рамках заявленого наукового напряму;
6) фінансове обґрунтування;
7) інформацію до проекту (для подальшої публікації).
7. Організаційно-аналітичному відділу НДЧ:
1) організувати проведення експертизи наукових робіт, поданих на конкурс, та передати їх на затвердження Вченою радою Університету.
2) підготувати та подати до директорату науки та інновацій МОН України проекти, які за результатами конкурсного відбору отримали найвищі оцінки і рекомендовані Вченою радою Університету до участі в конкурсі на рівні міністерства до 25 вересня 2020 року.

8. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Проректор Віталій ПАСІЧНИК

Вівторок, Серпень 25, 2020 - 17:00

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.