НАКАЗ № 4-21 від 10.02.2020 Про внесення змін до організаційної структури КПІ ім. Ігоря Сікорського (реорганізацію ІФФ, ЗФ та кафедри ММІ)

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2020_4-21.pdf588.88 КБ

У зв'язку з виробничою необхідністю та з метою оптимізації організаційної структури КПІ ім. Ігоря Сікорського, а також для забезпечення ефективної роботи підрозділів, згідно з рішенням Вченої ради від 04 листопада 2019 року (Протокол №10) та від 09 грудня 2019 року (Протокол №11),

НАКАЗУЮ:

1. Створити у складі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (далі - КПІ Ім. Ігоря Сікорського) інститут матеріалознавства та зварювання.
Присвоїти новоствореному інституту матеріалознавства та зварювання ім'я Є. О. Патона (клопотання працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського та згода родини).
2. Виключити з 01.07.2020 р. зі складу інженерно-фізичного факультету та включити до складу інституту матеріалознавства та зварювання:
2.1. кафедру ливарного виробництва чорних і кольорових металів;
2.2. кафедру металознавства та термічної обробки;
2.3. кафедру високотемпературних матеріалів та порошкової металургії;
2.4. кафедру фізико-хімічних основ технології металів;
2.5. кафедру фізики металів.
3. Виключити з 01.07.2020 р. зі складу зварювального факультету та включити до складу інституту матеріалознавства та зварювання:
3.1. кафедру зварювального виробництва;
3.2. кафедру електрозварювальних установок;
3.3. кафедру інженерії поверхні.
4. Реорганізувати шляхом злиття кафедру інженерії поверхні та кафедру електрозварювальних установок та створити на їх базі кафедру смарт технологій з'єднань та інженерії поверхні з 01.07.2020 р.
5. Виключити з 01.07.2020 р. зі складу механіко-машинобудівного інституту кафедру лазерної техніки та фізико-технічних технологій і включити до складу інституту матеріалознавства та зварювання.
6. З 01.07.2020 р. призначити виконуючим обов'язки директора інституту матеріалознавства та зварювання д.т.н., професора Лободу Петра Івановича.
7. З 01.07.2020 р. до оголошення відповідного конкурсу призначити виконуючим обов'язки завідувача кафедри смарт технологій з'єднань та інженерії поверхні д.т.н., професора Смирнова Ігоря Володимировича.
8. Начальнику юридичного управління Дергачову Є. В. та директору департаменту управління справами Мазур М. О. внести зміни до організаційної структури КПІ ім. Ігоря Сікорського.
9. Директору інституту матеріалознавства та зварювання Лободі П. І. та начальнику юридичного управління Дергачову Є. В. підготувати та подати на затвердження до 01.08.2020 р. положення про інститут матеріалознавства та зварювання та його структурні підрозділи;
10. Директору департаменту якості освітнього процесу Жученку О. А.:
10.1. визначити закріплення за новоствореним інститутом спеціальностей та освітніх програм підготовки фахівців за трьома рівнями вищої освіти;
10.2. провести перевірку новоствореного інституту на повну відповідність умовам акредитації, спеціальності, освітнім програмам, включаючи назву новоствореного інституту.
11. Начальнику відділу кадрів Андрейчук Л. П. довести даний наказ до відома працівників, провести переміщення або звільнення працівників за скороченням штату згідно з чинним законодавством відповідно до затвердженого штатного розпису та вжити заходів на виконання цього наказу в установленому законодавством порядку.
12. Директору інституту матеріалознавства та зварювання Лободі П. І. організувати роботу з підготовки до акредитації освітніх програм новоствореного інституту матеріалознавства та зварювання.
13. Директору інституту матеріалознавства та зварювання Лободі П. І спільно з головним бухгалтером Субботіною Л. Г. в термін до 01.07.2020 р. підготувати та подати на затвердження проект штатного розпису інституту матеріалознавства та зварювання та ввести його в дію з 01.09.2020 р.
14. Головному бухгалтеру Субботіній Л. Г. до 01.07.2020 p.:
14.1. Створити комплексну інвентаризаційну комісію для забезпечення прийому-передачі матеріальних цінностей структурних підрозділів, що реорганізуються.
14.2. Внести в установленому порядку зміни до штатного розпису КПІ ім. Ігоря Сікорського.
15. Контроль за виконання цього наказу покласти на першого проректора Якименка Ю. І.
Ректор Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ

Середа, Липень 1, 2020 - 16:45

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.