РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 5-150 від 17.08.2020 Про особливості роботи відбіркових комісій факультетів/інститутів під час виконання вступниками вимог для зарахування до Університету

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2020_5-150.pdf489.52 КБ

1. У зв'язку з епідеміологічною ситуацією, стрімким поширення COVID-19 па території України та у м. Києві зокрема, необхідністю дотримання карантинних заходів та епідеміологічних норм відповідно до вказівок Міністерства охорони здоров'я України та Всесвітньої організації охорони здоров'я на період виконання вступниками вимог для зарахування відбірковим комісіям прийом відвідувачів, питання яких неможливо вирішити дистанційно, проводити у спеціально виділених приміщеннях, які підпорядковані відповідному факультету/інституту, при цьому приміщення корпусів №15 та №16 використовувати виключно для дистанційної роботи відбіркових комісій (окрім ФПМ та ІТС).
2. Перелік вищенаведених приміщень погодити з секретаріатом Приймальної комісії не
пізніше 1800 18 серпня.
3. На період виконання вступниками вимог для зарахування ввести у корпусах (приміщеннях), які використовуються для прийому відвідувачів, режим обмеженого доступу з врахування вказівок Міністерства охорони здоров'я України та Всесвітньої організації охорони здоров'я.
4. На період дії режиму обмеженого доступу заборонити стороннім особам доступ до корпусів (приміщень) університету, які використовуються для прийому вступників, крім питань. пов'язаних безпосередньо з роботою Приймальної (відбіркових) комісій та безпекою і охороною здоров'я вступників та відвідувачів.
5. Деканам/директорам факультетів/інститутів забезпечити обладнання спеціально виділених для прийому відвідувачів приміщень необхідними засобами індивідуального захисту для дотримання карантинних обмежень та технічного забезпечення для проведення прийому документів від вступників.
6. Відбірковим комісіям факультетів/інститутів поточну роботу з контингентом вступників та всіма іншими зацікавленими особами проводити в дистанційному режимі з використанням інформаційно-комунікаційиих технологій (електронна пошта, Telegram, Viber, WhatsApp, Skype, Zoom, GoogleMeet та ін.). крім випадків особистого виконання вступниками вимог для зарахування.
7. З метою поліпшення умов прийому вступників дозволити використання Приймальною комісією Університету приміщень та додаткових (бокових) входів, які розташовані у корпусах №1 (енергокрило), №4, №5, №7-9, №11-20, №28, а також інших приміщень Університету за вказівкою заступника голови Приймальної комісії з організаційних питань.
8. Встановити на період вступної кампанії в корпусах і приміщеннях, а також підрозділах Університету, які задіяні для прийому вступників, режим роботи Приймальної комісії, в тому числі, у вихідні дні та державні свята.
9. Забезпечення режиму обмеженого доступу проводити в координації зі Службами охорони правопорядку та Службою безпеки Університету.
10. Господарсько-адміністративним службам Університету забезпечити належне функціонування корпусів і приміщень, які використовуються для прийому вступників, включно з заходами по забезпеченню безперебійної роботи вентиляції, електромережі та дезинфікування приміщень відповідно до встановлених санітарно-епідеміологічпих норм.
11. Вирішення оперативних питань функціонування режиму обмеженого доступу доручити відповідальному секретарю Приймальної комісії С. А. Мураховському.
12. Контроль за виконанням цього Розпорядження покласти на заступника голови Приймальної комісії з організаційних питань В. М. Можаровського.
Ректор Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ

Понеділок, Серпень 17, 2020 - 15:15

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.