РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 5-155 від 21.08.2020 Про забезпечення протиепідемічних заходів при поселенні у студентські гуртожитки

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2020_5-155.pdf1.57 МБ

З метою забезпечення виконання рекомендацій Міністерства охорони здоров'я України щодо недопущення поширення пандемії COVID-19, організації протиепідемічних заходів в гуртожитках в період карантину на час дії дистанційного режиму організації освітнього процесу та на підставі рішення Ради з поселення студентів та аспірантів від 20.08.2020.

ПРОПОНУЮ:

1. З урахуванням санітарних норм МОЗ України в період поширення пандемії (COVID-19), встановити максимальний обсяг поселення студентів в гуртожитки на час дії дистанційного режиму організації освітнього процесу - 2500 осіб.
2. Комісіям з поселення факультетів/інститутів приймати заяви від студентів та приймати рішення на підставі поданих документів щодо поселення в студентські гуртожитки з урахуванням права на першочергове забезпечення гуртожитком осіб пільгових категорій, визначених відповідно до вимог законодавства (за наявності підтверджуючих документів), а також надавати пріоритет студентам. що:
• вже проживають у гуртожитку;
• підтвердять відсутність покриття мережею Інтернет та, як наслідок, можливості проводити навчання в дистанційному режимі за місцем поживання (за наявності довідки з органів місцевого самоврядування за місцем проживання та підтвердження відсутності покриття мережею Інтернет від Міністерства цифрової трансформації України):
• вимушені перебувати в м. Києві за станом здоров'я (лікування за направленням).
На підставі рішень комісій з поселення факультету/інституту деканам/директорам подавати до дирекції студмістечка перелік студентів, що пропонуються для поселення з додаванням документів, що підтверджують їх підстави: для старших курсів - до 28.08.2020, для 1 курсу-до 18.09.2020.
4. Раді з поселення студентів та аспірантів затвердити рішення про поселення студентів на підставі поданих документів: для старших курсів-до 31.08.2020, для 1 курсу-до 21.09.2020.
5. Директору студмістечка Іщенку О. А. здійснити організацію поселення студентів відповідно до рішення Ради з поселення студентів та аспірантів.
6. У разі виселення проживаючих студентів розглядати можливість поселення студентів (які мають підстави, відповідно до п.п. 1-5 цього Розпорядження) до гуртожитків на вільні ліжко-місця в рамках встановленого обсягу поселення.
7. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший проректор ЮРІЙ ЯКИМЕНКО

П'ятниця, Серпень 21, 2020 - 16:15

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.