НАКАЗ № 7-123 від 20.07.2020 Про вдосконалення системи управління університетом

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2020_7-123.pdf3.67 МБ

Відповідно до рішення Вченої ради від 30 червня 2020 р. протокол засідання Вченої ради № 5,

НАКАЗУЮ:

1. Впровадити в систему управління університету ключові показники ефективності КРІ (key performance indicators) для оцінки діяльності структурних підрозділів та їх керівників.
2. Експертно-кваліфікаційній (конкурсній) комісії університету:
2.1. Визначити відповідні показники діяльності (профілі) підрозділів та надати рекомендації відділу кадрів для доповнення контрактів керівників структурних підрозділів відповідними позиціями;
2.2. При аналізі звітів керівників структурних підрозділів, оцінку їх роботи та виконання контракту проводити на основі показників діяльності (профілів) структурних підрозділів.
3. Відділу кадрів (Андрейчук Л.П.) доповнити контракти керівників підрозділів (за згодою) відповідними позиціями згідно рекомендацій наданих експертно-кваліфікаційною (конкурсною) комісією університету.
4. Систему формульного фінансування, яка базується на показниках діяльності (профілях) структурних підрозділів та запроваджена Постановою КМУ від 24 грудня 2019 р. № 1146 «Про розподіл видатків державного бюджету між закладами вищої освіти на основі показників їх освітньої, наукової та міжнародної діяльності», впровадити для розподілу фондів на заробітну плату науково-педагогічних працівників структурних підрозділів за їх показниками діяльності (профілями).
5. Затвердити:
5.1. Положення про систему рейтингування підрозділів за показниками діяльності (профілі) (Додаток А);
5.2. Положення про розподіл фонду на заробітну плату науково-педагогічнпх працівників між кафедрами КПІ ім. Ігоря Сікорського на основі показників їх освітньої, наукової та міжнародної діяльності (Додаток Б);
5.3. Положення про визначення граничних розмірів і встановлення надбавок стимулюючого характеру директорам інститутів та деканам факультетів КПІ ім. Ігоря Сікорського (Додаток В).
5.4. Положення про преміювання працівників з числа науково-педагогічного, навчально-допоміжного, адміністративно-господарського персоналу КПІ ім. Ігоря Сікорського та надання їм матеріальної допомоги (Додаток Г).
5.5. Положення про форми та системи оплати праці, порядок установлення і розміри надбавок та доплат до посадових окладів працівникам КПІ ім. Ігоря Сікорського з числа науково-педагогічного, педагогічного, навчально-допоміжного, інженерно-технічного та адміністративно-господарського персоналів (Додаток Д).
6. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Ректор Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ

Понеділок, Липень 20, 2020 - 11:45

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.