Втратив чинність НАКАЗ № 7-130 від 27.07.2020 Про затвердження Положення про підготовку здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії та Положення про підготовку здобувачів вищої освіти ступеня доктора наук в КПІ ім. Ігоря Сікорського

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2020_7-130.pdf3.61 МБ

З метою ефективної організації підготовки здобувачів вищої освіти ступенів доктора філософії та доктора наук в Університеті та на виконання рішення Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського (протокол № 5 від 30.06.2020 р.)

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Положення про підготовку здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (Додаток 1).

2. Затвердити Положення про підготовку здобувачів вищої освіти ступеня доктора наук в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (Додаток 2).

3. Вважати вищезгадані Положення невід'ємною складовою Положення про організацію освітнього процесу в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

4. Визнати таким, що втратив чинність, наказ №7/136 «Про затвердження Тимчасового положення про підготовку здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії в аспірантурі та Положення про підготовку здобувачів вищої освіти ступеня доктора наук в докторантурі КПІ ім.Ігоря Сікорського» від 09 листопада 2018 року.

5. Контроль за виконання даного наказу покласти на проректора з навчальної роботи Мельниченка А.А.

Ректор Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ

Понеділок, Липень 27, 2020 - 18:00

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.