Втратив чинність НАКАЗ № 7-137 від 05.08.2020 Про затвердження Положення про поточний, календарний та семестровий контроль результатів навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2020_7-137.pdf1.35 МБ

З метою забезпечення якості вищої освіти, належної підготовки здобувачів вищої освіти в університеті та на виконання рішення Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського (протокол № 5 від 30.06.2020 р.)

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити та ввести в дію Положення про поточний, календарний та семестровий контроль результатів навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського (далі - Положення) (Додаток 1).
2. Науково-педагогічним працівникам навчальних структурних підрозділів університету керуватися Положенням під час провадження освітнього процесу.
3. Вважати Положення невід'ємною частиною Положення про організацію освітнього процесу в КПІ ім. Ігоря Сікорського.
4. Визнати таким, що втратило чинність Положення про проведення семестрового контролю та атестації студентів (затверджене Методичною радою КПІ ім. Ігоря Сікорського, протокол № 8 від 25.04.2019 р.).
5. Контроль за виконання наказу покласти на проректора з навчально-виховної роботи Семінську Н.В. та проректора з навчальної роботи Мельниченка А.А.

Ректор Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ

Середа, Серпень 5, 2020 - 11:00

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.